Про безпечний ринковий обіг насіння та садивного матеріалу в Україні розповість на конференції “Технологі та Інновації: від землі до готового продукту” експерт ППФ «Пахаренко і партнери»

 Про безпечний ринковий обіг насіння та садивного матеріалу в Україні розповість на конференції “Технологі та Інновації: від землі до готового продукту” експерт ППФ «Пахаренко і партнери»

21-22 березня 2019 року в Черкасах відбудеться IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту». Тематика заходу охопить усі ланки садівничого бізнесу: від створення саду – до продажів, маркетингу та виходу на експорт. На учасників чекають важливі теми, інновації, нові бізнес-рішення, презентації від експертів та практиків галузі. Надзвичайно актуальною стане тема виступу представника генерального юридичного партнера заходу — ППФ «Пахаренко і партнери». Експерт Анастасія ТЕРЗЕМАН розповість підприємствам, компаніям та фермерським господарствам, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві та горіхівництві, про «Безпечний ринковий обіг насіння та садивного матеріалу в Україні».

Особливу увагу спікер зосередить на набутті майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин та огляді інформаційних ресурсів, доступних для підприємців, які здійснюють свою діяльність в сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насінням та садивним матеріалом, надасть поради щодо правомірного використання сорту рослин суб’єктами насінництва та розсадництва.

Учасники конференції дізнаються про:

*майнові та немайнові аспекти відносин між виробниками та власниками сорту;

*набуття прав на сорти рослин та державну реєстрацію майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин;

*Реєстр заявок на сорти рослин;

*Реєстр патентів;

*основні засади виробництва та обігу насіння і садивного матеріалу;

*вимоги щодо вирощування, підготовки, маркування, реалізації насіння і садивного матеріалу;

*права та обов’язки суб’єктів насінництва та розсадництва;

*Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні;

*Державний реєстр суб’єктів насінництва та розсадництва.

Відзначимо, Анастасія ТЕРЗЕМАН має дві вищі освіти: біологічну та із інтелектуальної власності, досвід роботи в лабораторії біохімії та фізіології рослин одеського Селекційно-генетичного інституту насінництва та сортівництва та експертом в ППФ «Пахаренко і Партнери». До компетенції спікера входить: подання заявок на знаки для товарів та послуг, винаходи та корисні моделі, промислові зразки, сорти рослин, супроводження процесу отримання охоронних документів; підготовка та супроводження реєстрації договорів щодо передачі прав та ліцензійних договорів.

 

Тож зустрічаємося 21 березня у Черкасах. Конференц-день відбудеться у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (Смілянська,33). Захід включатиме виступи вітчизняних та закордонних практиків і експертів, виставки-презентації техніки і технологій, супутніх матеріалів, а також напоїв і продуктів переробки на основі фруктів, ягід, горіхів та меду. Для горіхівників проведемо секцію, присвячену вирощуванню та переробці горіхоплідних культур. Вперше в рамках конференції відбудеться Народна Дегустація натуральних соків з фруктів і ягід, з врученням Дипломів.

Бізнес-тур, 22 березня, приймає компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер. У програмі – майстер-клас з обрізки яблуні та горіха.

Реєструйтеся на конференцію через сайт http://forum.techdrinks.info/
та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516

Конференція проходить за підтримки Громадської спілки «Укрсадвинпром»
Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»
Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник»
Інформаційні партнери – газета «Агробізнес сьогодні», журнал «Агроіндустрія»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар