Найпопулярніші бренди пива в найкращих барах світу

 Найпопулярніші бренди пива в найкращих барах світу

Журнал Drinks International склав щорічний звіт про найпопулярніші бренди алкоголю в найкращих барах світу. За підсумками 2022 року, найпопулярніше пиво – Heineken.

Всьоме лідером став бренд Heineken: 17 % опитаних закладів назвали його найкращим і 29 % включили його в топ 3. Друге місце посів італійський лагер Peroni, який раніше тричі очолював рейтинг. Його назвали найкращим 11 опитаних закладів, і 17 % закладів включили його до топ 3. Asahi Super Dry, який був лідером у 2020 та 2021 роках, посів третє місце з аналогічним результатом.

Читайте також:
Основні тренди в пивоварінні в 2023 році за прогнозами IWSR

На четвертому місці опинився Pilsner Urquell, який назвали найкращим 8 % опитаних, і 17 % включили його до топ-3. Також у рейтинг увійшли Estrella, Stella Artois, Corona, Guinness, Red Stripe та BrewDog.

У топі брендів беруть участь бари, що входять до різних рейтингів найкращих барів світу. Власників, менеджерів та старших барменів запитують про те, напої яких марок вони найчастіше купують для своїх закладів.

Пиво відіграє в опитаних барах другорядну роль: заклади роблять акцент на коктейлі, і лише дві третини з них подають пиво. Хоча крафтове пиво відіграє важливу роль у таких барах, через його локальність воно не потрапило до рейтингу — його склали глобальні бренди.

Джерело: Пивное Дело

Читайте також:
Світ виноробства: Америка. Нотатки українського винороба Ярослава Андрійця з долин Сонома і Напа
Luchan Brothers’ Brewery: крафтове пиво з волинського підземелля

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті