Сучасні лабораторії для дегустацій та дослідження напоїв презентували в Одеському національному технологічному університеті

 Сучасні лабораторії для дегустацій та дослідження напоїв презентували в Одеському національному технологічному університеті

Кафедра технології вина та сенсорного аналізу Одеського національного технологічного університету презентувала новий сучасний комплекс, що складається з 2 лабораторій – дегустаційного хабу і лабораторії для проведення фізико-хімічних досліджень алкогольних та безалкогольних напоїв. Презентація цих лабораторій – це відповідь на виклики, які сьогодні диктує ринок праці, кажуть в університеті.

Завдяки міжнародним програмам студенти проходять практику за кордоном, а відповідна матеріальна база для навчання повинна відповідати європейським стандартам. У лабораторії для проведення фізико-хімічних досліджень показників алкогольних та безалкогольних напоїв студенти проводитимуть фізико-хімічні дослідження різноманітних напоїв, результати яких будуть презентовані в бакалаврських та магістерських роботах. У дегустаційному хабі студенти відчуватимуть себе справжніми експертами, обираючи найбільш яскраві смаки напоїв, зазначають в університеті.

На відкритті лабораторій були не тільки представники університету, а й власники бізнесів.

– Ми працюємо в повній синергії з бізнесом. Тому й маємо результат – відкриття таких потужних лабораторій. Окрім того, в нас щороку 2 рази на рік відбуваються ярмарки вакансій, куди представники бізнесу приїжджають та шукають фахівців у різних галузях харчової промисловості, – каже ректорка ОНТУ Лариса Іванченкова.

Президент ОНТУ Богдан Єгоров наголошує:

– Щоб ефективно співпрацювати з бізнесом, треба практикуватися. Адже практичні навички породжують ідеї. Ці ідеї реалізовують у лабораторії. Потім вони виходять із лабораторії на виробництва. Тому вигоду мають усі: і виробники, і науковці, і викладачі. Я вітаю наш колектив, тому що продовжується наша традиція.

Сучасні лабораторії відкрили завдяки підтримці бізнес-партнерів, із якими Одеський національний технологічний університет активно співпрацює, – Hochschule Geisenheim Університету м. Гайзенхайм у Німеччині та компанії «Дьолер Україна». Зокрема, із компанією «Дьолер Україна» ОНТУ співпрацює вже понад 20 років.

Читайте також:
Тенденція на безалкогольні вина: результати винного салону Wine Paris & Vinexpo Paris
Українські винороби можуть безкоштовно подати вина на конкурс Decanter World Wine Awards

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті