IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 21-22 березня 2019 року в Черкасах

 IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 21-22 березня 2019 року в Черкасах

Дводенний захід приймає компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер. Мета конференції залишається незмінною: популяризація та впровадження сучасних технологій вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

Тематика конференції охопить усі ланки садівничого бізнесу: від створення саду – до продажів, маркетингу та виходу на експорт. На учасників чекають актуальні теми, інновації, нові бізнес-рішення, презентації від українських та європейських виробників, експертів та практиків галузі.

Родзинкою конференції 2019 року стане, між іншим, саме місце її проведення. Адже компанія «МАЇС» вже понад 20 років є провідним підприємством на аграрному ринку України. Один із основних напрямків її діяльності – садівництво: на підприємстві закладено 150 га яблуневого саду на крапельному зрошенні, плантації ягід, побудований сучасний холодильник на 5 тисяч тонн та працює виробництво соків прямого віджиму ТМ «Найсік».

Спеціально для горіхівників відбудеться секція, присвячена вирощуванню та переробці горіхоплідних культур. «МАЇС» має власний горіховий центр: 100 га саду волоського горіха, 10 га маточно-живцевого саду, а також лабораторія зимового щеплення садивного матеріалу з камерами зберігання.
22 березня учасники конференції зможуть особисто ознайомитися з роботою всього комплексу «МАЇС» під час бізнес-туру.

Традиційно під час конференції відбудуться виставка техніки і технологій від українських та іноземних компаній, презентація продукції на основі фруктів, ягід і горіхів, народна дегустація плодово-ягідних вин та інших напоїв.

До участі запрошуються підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві та горіхівництві, постачальники техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування й пакування продукції, технологій її переробки, а також представники торговельних мереж і компанії-експортери.

Зареєструватися для участі можна на сайті та за телефонами:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар