Europlast: лідер інновацій у галузі переробки пластмас

Австрійська компанія Europlast є одним із провідних підприємств у галузі переробки пластмас у Європі. Завдяки методу розбивання твердого об`єкту на «кінцеві елементи» (гранулят), спеціалістам Europlast вдалося заощадити на матеріалах і, водночас, зробити виріб міцним та довговічним, що набагато перевищує загальноприйняті норми. Таким чином Europlast розробив інноваційний тонкостінний смітник.

Завдяки своїм передовим технологіям та ноу-хау вже більше 20 років спеціалісти компанії створюють легкі та міцні вироби, що витримують найважчі умови використання: ящики для сільськогосподарських
застосувань, промислову тару різних габаритів (в тому числі – надвеликих розмірів), а також палети і контейнери для ТПВ. Новаторські нововведення компанії дозволяють оптимально транспортувати та зберігати товари. За допомогою інноваційних технологій Europlast виготовляє пластмасові вироби, проходячи повний цикл виробництва: від створення високотехнологічних проектів до переробки на власному заводі.

Лиття з поліетилену та інших полімерів
Для виготовлення виробів із пластмаси, що виходять за межі стандарту, Europlast використовує процес лиття під тиском. Завдяки легким конструкціям продукція цієї відомої австрійської компанії відповідає сучасним вимогам транспортування та зберігання товарів. Виробничий парк Europlast в Австрії складається з одинадцяти ливарних систем (термопластавтоматів із посиленням змикання від 200 до 4500 тонн) таких фірм, як Engel, Kraus Maffal та ін., що дозволяє виробляти деталі вагою від 10 до 50 кг, переробляючи при цьому до 20 000 тонн матеріалу на рік.

Вироби Europlast виготовляються переважно з первинного поліетилену високої щільності низького тиску (HDPE), а також інших полімерів (таких як LDPE, MDPE, PP homo, PP Copo, PS, ABS, PA). Товар має високу міцність і стійкість до широкого діапазону температур (від -40 до +50°C).  До того ж поліетилен HDPE стійкий до практично всіх полярних розчинників, кислот, води, спиртів, олій, бензину та ін. Цей матеріал схвалений для виробництва упаковок у харчовій та фармацевтичній промисловості, є екологічно чистим, оскільки підлягає вторинній переробці або може спалюватися, не виділяючи залишків чи токсинів.

Крім якості та інноваційності своєї продукції, компанія Europlast також приділяє увагу її дизайну і, зокрема, виготовляє ящики широкого спектру кольорів: зелені, жовті, сині, світло-сірі, білі, коричневі. За бажанням клієнтів можна доповнити цю кольорову гаму, персоналізувати тару логотипом і серійною нумерацією.

Екологічність виробів відзначена «BLUE ANGEL»
Уся продукція компанії Europlast відповідає вимогам до якості та екологічним стандартам. Під час виготовлення та переробки тари не виділяються речовини, шкідливі для навколишнього середовища та здоров`я. Принципи економії природних ресурсів і бережливого ставлення до навколишнього середовища у пріоритеті для компанії.

Завдяки Europlast клієнти можуть бути впевненими, що завжди отримають товар найкращої якості, стійкий
до пошкоджень. Поліетилен високої щільності (HDPE) використовують як сировину для всієї продукції. Тому
під час її виготовлення не виробляються речовини, що завдають шкоди навколишньому середовищу та здоров`ю людей. Завдяки застосуванню новітніх технологій усі виробничі процеси у Europlast фактично безвідходні, а їх постійне удосконалення гарантує рівень стійкості, унікальний для галузі переробки пластмас.Показово, що Федеральне міністерство навколишнього середовища (ФРН) відзначило компанію Europlast екологічною маркою «BLUE ANGEL». Такої нагороди удостоюються компанії, що виробляють свою продукцію у екологічно чистий спосіб та пройшли ретельний аудит на основі чітких правил RAL gGmbH.
«BLUE ANGEL», як перший у світі екологічний знак, став  синонімом незалежності та авторитету впродовж останніх 35 років, і сьогодні його наявність гарантує споживачам високу якість та екологічну безпеку продукції, а виробникам – підтвердження того, що їхні вироби виготовляються відповідно до суворих світових екологічних критеріїв.

Експорт продукції – у 28 країн світу
Вже впродовж тривалого часу Europlast співпрацює з багатьма підприємствами Європи, Азії, Африки та Америки. Продукція компанії експортується у 28 країн світу. Один із принципів розвитку співпраці Europlast – географічна близькість до ринків. Структурні підрозділи компанії знаходяться в Іспанії, Італії, Греції, Туреччині.

Керівництво Europlast твердо переконане, що успіх підприємства полягає в перевагах технології виробництва, наявності сучасного обладнання, використанні якісної сировини, в постійному впровадженні інновацій і підвищенні стандартів якості, а також – у професіоналізмі співробітників: від рядового працівника до керівника найвищого рангу.

Довідка: Компанія Europlast розпочала свою діяльність у 1995 році. Над виробництвом екологічної тари працює понад 100 досвідчених фахівців. Завдяки їх наполегливості компанія постійно та динамічно збільшує свої виробничі потужності. Oфіс Europlast знаходиться в долині Даллах-ім-Другаль, неподалік від міста Лінц у Східному Тіролі, Австрія. Компанія Europlast є дочірньою компанією групи Jcoplastic.Компанію Europlast називають піонером у розробці нових ресурсозберігаючих виробничих процесів. Щоб добитися результату в цьому напрямку, потрібна ідеальна організація всіх робочих процесів та балансування можливостей. Таким чином, Europlast має на меті оптимізувати весь ланцюжок створення вартості у довгостроковій перспективі, постійно вдосконалюючи процеси та уникаючи витрат. Europlast прагне працювати за принципами «світового класу», що включає в себе увагу споживачів, підвищення якості продукції та постійне вдосконалення всіх співробітників.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар