Нова гра-симулятор “Сто днів” імітує роботу виноградарів

 Нова гра-симулятор “Сто днів” імітує роботу виноградарів

Любителі винограду та вина можуть попрацювати з віртуальними виноградниками на своїх мобільних телефонах.

Слоган гри: «Виноробство може стати вашою найкращою пригодою. Зробіть найкраще вино, взаємодійте з ґрунтом та природою та виведіть у лідери ваш винзавод», пише сайт vinograd.info.

Гра, що імітує процес виноградарства та виноробства, називається “Сто днів” (Hundred Days – Winemaking Simulator). Вона дає можливість людям, які цікавляться і вином, і іграми, працювати на власному віртуальному винограднику та виробляти вино на своїх смартфонах.

Гравці можуть почати з невеликого виноградника та пройти основні етапи вирощування винограду та виробництва вина, перш ніж їм доведеться думати про те, як продавати свої пляшки.

У грі майже все як у житті: є проблеми у вигляді грибкових хвороб, граду, посухи тощо, які потрібно успішно подолати.

У даний час дія симулятора відбувається в П’ємонті, але є плани випустити версії для Бордо та долини Напа.

Читайте також: Вина Шато Монтелена – триумф вин Нового мира

Розробник гри Ів Хохлер навчався у школі виноградарства в Альбі та сам займається вирощуванням сорту Барбера та виноробством. За його словами, мета гри полягає в тому, щоб знайти баланс між науковим підходом до виробництва вина та необхідним ігровим фактором.

Гра «Сто днів» доступна дев’ятьма різними мовами, включаючи англійську, італійську, іспанську, німецьку та французьку.

Читайте також: Американские ученые разработали робота, который определяет болезни винограда

Нагадаємо, що 10-11 лютого 2022 року в Одесі, смт. Таїрово, на базі й за підтримки Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є.Таїрова» відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Запрошуємо виноградарів та виноробів на профільну конференцію.

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті