Команда винного проєкту «Wine games Kherson» отримала почесні відзнаки з нагоди професійного свята

 Команда винного проєкту «Wine games Kherson» отримала почесні відзнаки з нагоди професійного свята

У другу неділю листопада відзначають своє професійне свято виноградарі та винороби. Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко привітав зі святом виноробів та сомельє Херсонщини та вручив відзнаки.

Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток виноробної галузі Херсонської області, популяризацію високоякісного продукту, сприяння  розвитку сільських територій  та з нагоди Дня виноградаря і винороба України Почесною грамотою обласної ради нагороджено Дениса Халупенка, голову фермерського (селянського) господарства «Курінь». А також Подяку голови обласної ради отримав колектив виноробів та сомельє «Wine games Kherson»: Олексій Овчинников, який очолює цю організацію, сомельє Ольга Кащенко, крафтовий винороб Микола Шаповал, винний експерт Андрій Барило. Господарство “Курінь” та «Wine games Kherson» є членами ГС “Дороги вина та смаку Херсонщини”.

Проєкт «Wine games Kherson» має на меті з кожним днем підвищувати культуру споживання вина, популяризуючи Херсонщину як перспективний винний регіон України.

– Wine games – це команда сомельє, крафтових виноробів та винних експертів, яка популяризує вино через гру, – розповідає Денис Халупенко, голова фермерського (селянського) господарства «Курінь». – Вони проводять винні ігри на винних фестивалях, презентаціях та для гостей ресторанів, знайомлячи людей з цим напоєм, його технологією виготовлення та культурою споживання. Проєкт чудово зарекомендував себе в нашому регіоні. Та, я вважаю, що їх можна запрошувати до співпраці і в інших винних регіонах нашої країни. Це дуже цікаво і захоплююче!

Як зазначив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко: «Обласна рада разом з облдержадміністрацією зацікавлені у створенні нових робочих місць, у підтримці різних проєктів, які направлені на популяризацію місцевого продукту та туризму».

Читайте також: Чим продукція сімейної виноробні «Курінь» підкорює споживачів в Україні та за кордоном

Арсен Федосенко: «Українське вино має бути відомим у всьому світі, й не тільки як продукт, а і як культурне явище»

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті