Ефективні технології захисту плодових культур від шкідників та хвороб представить всесвітньо відома компанія FMC

 Ефективні технології захисту плодових культур від шкідників та хвороб представить всесвітньо відома компанія FMC

21-22 березня в Черкасах відбудеться IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту». Дводенний захід включатиме насичений виступами вітчизняних та закордонних практиків і експертів, виставками-презентаціями конференц-день і бізнес-тур до одного з флагманів українського садівництва – компанії «МАЇС». Тематика конференції охопить всі ланки бізнесу: від вирощування фруктів – до передпродажної підготовки та маркетингу і технологій переробки. Але який би канал збуту виробник не обрав, головним фактором успішності його бізнесу залишається якість вирощених плодів. Адже ринок потребує високого ґатунку продукції, її лежкості, транспортабельності, великих однорідних партій. Тому важливою темою стане ефективний захист плодових культур від шкідників та хвороб, яку розкриє Головний партнер конференції у сфері засобів захисту рослин – компанія FMC.

Корпорація FMC, заснована в Каліфорнії в 1883 році, працює на світовому ринку та впевнено тримає лідерські позиції вже більше 130 років. Новий етап її розвитку ознаменувався придбанням провідних світових виробників сільськогосподарських рішень. З 2015 по 2017 рік корпорація FMC стала власником датської компанії «Кемінова» та значної частини глобального бізнесу компанії DuPont. Така інтеграція дала великі можливості для розвитку асортименту продуктів.

Нові сільськогосподарські рішення FMC тепер мають більш широкий портфель провідних брендів, більш глибокий конвеєр нових технологій, глобальний масштаб, а також науково-дослідні розробки світового рівня, які задовольняють потреби фермерів краще, ніж будь-коли.

Повний перелік продуктів ТОВ «ФМС Україна», які відтепер доступні для продажу в Україні через офіційних дистриб’юторів компанії: Аврора ®, Вантекс ®, Вензар ®, Верімарк ®, Вінцит® Форте, Гранстар® Голд, Данадим®Стабільний, Данадим® Мікс, Ексірель®, Експрес®, Експрес® Голд, Еллай® Супер, Імпакт® 25, Імпакт® 500, Імпакт® К, Імпакт® Т, Калібр®, Карібу®, Карібу® Дуо Актив, Кодасайд®, Комманд®, Кораген®, Нікіт®, Ол Кліар Екстра™, ПАР Експедитор®, ПАР Тренд™90, Пікус®, Пойнтер®, Простор®, Сальса®, Семафор®,Талстар®, Ф’юрі®, Фуфанон®, Хармоні®.

Зазначимо, останніми роками українські сади страждають від напасті шкідниками з родини короїдів. Особливу тривогу в вітчизняних садівників викликає заселення насаджень непарним західним короїдом Xyleborus Dispar F. плодових культур. Компанія FMC пропонує для захисту від нього препарати: Данадим® Стабільний, що має системну (кишкову) дію на приховано-живучих та контактну дію на відкритоживучих комах та їх личинок, та Фуфанон® – високоефективний інсектоакарицид з надсильною контактною дією, потужним фумігаційним ефектом. Польові дослідження цих препаратів в умовах України продемонстрували високий рівень контролю шкідника.

Детальніше про продукти FMC для захисту плодових дерев та технологію застосування розкажуть представники бренду в ході конференції «Від землі – до готового продукту».

Поспішайте зареєструватися до участі через сайт http://forum.techdrinks.info/ та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516

Конференція проходить за підтримки Громадської спілки «Укрсадвинпром»
Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»
Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник»
Інформаційні партнери – газета «Агробізнес сьогодні», журнал «Агроіндустрія»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар