Держсільгоспінспекція призначила керівників обласних підрозділів

 Держсільгоспінспекція призначила керівників обласних підрозділів

Для результативної, ефективної та оперативної роботи Державної інспекції сільського господарства України у здійсненні контролю за якістю та безпекою продуктів сільського господарства на вітчизняному ринку, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня № 1300 «Про утворення територіальних органів Державної інспекції сільського господарства» Голова Держсільгоспінспекції Сергій Тригубенко призначив виконуючих обов’язки керівників Державних обласних інспекцій сільського господарства.

Зокрема, головне завдання, яке поставлено керівництвом Держсільгоспінспекції перед призначеними виконуючими обов’язки начальників, створити на регіональному рівні потужні структури які б в повній мірі на високому рівні забезпечували контроль за якістю продукції агропромислового комплексу в регіонах, а саме, сформувати кваліфіковані колективи із висококласних фахівців в цій сфері, забезпечити відповідними матеріальними та технічними засобами.

Слід відзначити, що одночасно діяльність за напрямками структур, які увійшли до складу Держсільгоспінспекції, з видачі дозвільних документів, проведення контролю, моніторигу та іншої роботи продовжується і навіть посилюється.

Нагадаємо, що в Держсільгоспінспекції проводиться ефективна установча діяльність, оскільки саме з цього розпочинається ефективна державна політики. Так, фахівцями Держсільгоспінспекції ведеться робота над 17 нормативно-правовими актами та законопроектними, які регулюють діяльність в більшості сферах контролю та нагляду за якістю та безпечністю агропромислової продукції на вітчизняному ринку. Разом з тим, в найближчій перспективі фахівці Держсільгоспінспекції додатково розроблять нормативно-правові акти, якими буде внесено зміни до існуючої бази та чітко визначено сферу впливу в контролі за якістю сільськогосподарської продукції на правовому рівні.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар