Держсільгоспінспекція підвищує ефективність та продуктивність роботи

 Держсільгоспінспекція підвищує ефективність та продуктивність роботи

В Державній інспекції сільського господарства України відбувся останній етап засідання конкурсної комісії на проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців.

Так, усіх претендентів на заміщення вакантних посад було допущено до участі у конкурсі, оскільки їхні документи відповідали встановленим вимогам. Зокрема, у конкурсі прийняли участь 27 кандидатів, які претендували на посади начальника відділу, головного та провідного спеціалістів.

Отже, у відповідності із нормами чинного законодавства кожен із членів конкурсної комісії, яких одинадцять, оцінить відповіді на екзаменаційні білети претендентів після чого, про результати та прийняті рішення буде повідомлено учасників конкурсу.

Крім того, керівництво Держсільгоспінспекції України переконане, що такі заходи стануть вагомим кроком до підвищення продуктивності та ефективності роботи новоутвореного центрального органу виконавчої влади у здійсненні контролю, нагляду за якістю та безпекою сільськогосподарської продукції на ринку нашої держави.

 

 

Прес-служба Держсільгоспінспекції України

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар