Держпродспоживслужба та корпорація «Укрвинпром» боротимуться з фальсифікацією виноробної продукції

 Держпродспоживслужба та корпорація «Укрвинпром» боротимуться з фальсифікацією виноробної продукції

18 червня Держпродспоживслужба та корпорація «Укрвинпром» підписали меморандум про співпрацю. Мета співпраці – захист українських споживачів від неякісної виноробної продукції, зокрема, й імпортної, та розвиток виноградарства й виноробства в Україні. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Меморандум передбачає співпрацю в напрямку виявлення небезпечної та непридатної виноробної продукції, захисту прав споживачів, захисту виноградників та охорони прав на сорти винограду.

– Співпраця з профільною корпорацією дуже важлива з точки зору протидії розповсюдженню фальсифікату та розвитку виноградарства і виноробства в Україні. Дуже добре, що українці сьогодні мають великий вибір як вітчизняної, так і імпортної продукції, проте для нас важливо, щоб така продукція відповідала вимогам чинного законодавства та була безпечною для споживачів. Для цього об’єднуємо зусилля з Укрвинпромом, що приділяє велику увагу моніторингу якості продукції українських підприємств та тій, яку імпортують у нашу країну», – прокоментувала голова Держпродспоживслужби Владислава МАГАЛЕЦЬКА.

Генеральний директор Укрвинпрому Володимир КУЧЕРЕНКО зазначив, що це знакова подія, адже галузь спрямована, насамперед, на споживача, й дуже важливо попередити недобросовісні практики тих виробників, котрі не надто дбають про якість своєї продукції, або порушують правила маркування, використання найменувань тощо.

– Українці підсвідомо роблять вибір на користь іноземного, проте «імпортне» не рівнозначне «якісному». Сподіваюсь, разом з Держпродспоживслужбою нам вдасться значно покращити цю ситуацію, – зазначивВолодимир Кучеренко.

Ухвалена угода допоможе впровадити безпечні, альтернативні та інноваційні підходи до пакування виноробної продукції, її транспортування й зберігання.

Читайте також:

Мінагрополітики оприлюднило законопроєкт про виноград та виноградне вино
Європейські аналітики прогнозують десятиліття слабоалкогольних напоїв
Упродовж травня в Україні зросли ціни на алкогольні напої

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар