Beermaster Brewery запрошує відсвяткувати 2 роки

 Beermaster Brewery запрошує відсвяткувати 2 роки

Beermaster Brewery виповнюється 2 роки. І до цієї дати команда Beermaster Brewery готує цікаву програму та запрошує в гості поціновувачів якісного крафту.

Компанія запрошує відвідувачів 23 грудня з 14:00 до 22:00 до пабу Beermaster Brewery Pub за адресою вул. Кільцева, 1, біля «Сільпо», ТРЦ Республіка, Київ. Шеф-бровар Віктор Ващук проведе для гостей екскурсію, познайомить із новим новорічним релізом, розкаже багато цікавого про пиво, його виробництво, творчість та експерименти

– У пабі на вас чекатимуть смаколики й дегустація. А ввечері ще пригостимо тортиком за унікальною рецептурою. Такого ви точно ніде не куштували. А ще зірки так зійшлися, що це не просто День народження, а й офіційне відкриття пабу після майже двох років за замкненими дверима. З чим дуже вітаємо й бажаємо, щоб більше ніщо не стало на заваді роботі! – кажуть у броварні.

Репортаж із Beermaster Brewery читайте на сторінках журналу «Пиво. Технології та Інновації» № 2. Це перше друковане видання з початку повномасштабної війни в Україні. Його можна завантажити за посиланням безкоштовно.

Щоб придбати друкований випуск, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Читайте також:
BrauBeviale 2023: у Німеччині відбулася найбільша міжнародна виставка в галузі виробництва напоїв
Українські пивоварні здобули золоті нагороди на найбільшому конкурсі Європи European Beer Star

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті