Пивоварні «Волинський Бровар» виповнилося 9 років!

 Пивоварні «Волинський Бровар» виповнилося 9 років!

Пивоварня «Волинський Бровар», що в містечку Березне Рівненської області, святкує 9 років. За 9 років своєї роботи пивоварня пройшла досить великий шлях від старту до щоденного поповнення асортименту продукції, здобутого власного досвіду та знань. І нині, попри війну та складну економічну ситуацію в країні, «Волинський Бровар» активно працює щодня.

– Сьогодні – подія, що може бути лише раз у житті, – нам 9 років! Це довгі та цікаві роки становлення, пошуку ринку та, звичайно, свого поціновувача. Можна сміливо сказати: все пролетіло – як один день. За цей час нам багато чого вдалося. Ми постійно варимо цікаві новинки пива, маємо гарну лінійку сидрів, комбучі та енергетиків. А найважливіше те, що ми знаємо, куди рухатися далі. Аромат, смак, насолода – наш девіз, – зазначає засновник «Волинського Броваря» Микола ІВАЩИШИН.

Медіагрупа «Технології та Інновації», видавець спеціалізованого журналу «Напої & Пиво. Т. І.», вітає ідейного натхненника броварні Миколу Іващишина та весь колектив «Волинського Броваря» з цією значною датою. Бажаємо невичерпної енергії та потоку ідей, які втілюватимуться у нових незвичайних смаках пива та інших напоїв. Професійного зростання та побільше смачного пива, яке привертатиме увагу нових споживачів!

Пивоварня «Волинський Бровар» – давній партнер медіагрупи «Технології та Інновації» та журналу «Напої & Пиво. Т. І.». Нещодавно колектив медіагрупи відвідав пивоварню, а засновник пивоварного бізнесу Микола Іващишин провів екскурсію виробництвом, розповів про новинки.

Репортаж із пивоварні «Волинський Бровар» читайте за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті