Київський міжнародний контрактовий ярмарок підписав меморандум про співпрацю з Українською зерновою асоціацією

 Київський міжнародний контрактовий ярмарок підписав меморандум про  співпрацю з Українською зерновою асоціацією

В новий рік зі спільними амбіціями та цілями! Наприкінці 2019 року ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Українська зернова асоціація підписали меморандум про співпрацю.

Головна мета – консолідація зусиль та координація дій, спрямованих на сприяння інноваційного розвитку агропромислового сектору, налагодження взаємодії між експертами аграрного ринку, господарюючими суб’єктами та державою, а також пошуку можливостей для комплексного вирішення актуальних проблем галузі та формування позитивного іміджу агрокомплексу України на міжнародному ринку.

В рамках домовленостей Українська зернова асоціація надає підтримку ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» у проведенні 10 ювілейної виставки «Зернові технології 2020». Зокрема підписанти в рамках виставки вдруге проведуть Зерновий індустріальний форум, на якому будуть обговорені ключові питання розвитку елеваторної промисловості України (18-19 лютого, МВЦ, Київ).

Довідково:
Зернові технології 2020 – 10 ювілейна міжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві, 18-20 лютого, Міжнародний Виставковий Центр, м. Київ, Броварський пр.-т, 15.
Виставка є частиною виставкової події «АгроВесна 2020», яка включає ще дві спеціалізовані виставки Agro Animal Show та «Фрукти.Овочі.Логістика».

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар