Які трактори використовують у виноградарстві?

 Які трактори використовують у виноградарстві?

Вирощування винограду потребує відповідального ставлення до процесу на кожному етапі робіт. Залежно від обсягів виробництва, на виноградниках можуть працювати трактори потужністю від 25 до 110 кінських сил. Про це розповів директор ТОВ «СмартАгро» Олександр ЛОГВІНОВ.

– Для збору врожаю наша компанія пропонує використовувати трактори потужністю 25 кінських сил. Натомість для чеканки або глибокого розпушення ґрунту рекомендуємо техніку з потужністю 90–100 кінських сил. Особливостями таких тракторів є потужна гідравліка та дуже якісний кут повороту – найбільший у своєму класі. Свого часу, коли ми тільки починали працювати, виноградники в Україні висаджували з міжряддями у 3,5–4 м з огляду на необхідність застосовувати під час обробітку велику техніку – трактори загального використання або сільгосптехніку для відкритих полів. У таких агрегатів відсутній потрібний кут повороту, а колісна база дуже широка. Тому практично ніде в світі на виноградниках їх не використовують. Натомість нині, завдяки можливостям придбати сучасні інноваційні машини, в багатьох виноградниках вже практикують європейський тип висадки з міжряддями завширшки 2–3 м і навіть менше. І вузький – від 90 см до 1,3 м, але водночас потужний трактор типу Vigneto (клас V) чудово працює на таких площах, – розказує Олександр Логвінов.

На сучасних виноградниках спеціалізовані трактори працюють протягом усього сезону – від весняного обробітку ґрунту до зимового підрізання. У таких агрегатів є передні й задні навіски, а продуктивність гідравлічної системи становить до 105 л на хвилину. Тому такі трактори легко адаптуються до роботи з будь-яким професійним навісним обладнанням для виноградників.

Найпопулярнішими наразі є техніка потужністю 75–100 кінських сил. Оскільки багато виноградників в Україні мають чималі площі – від 100 гектарів і більше – потужні трактори здатні прискорити виконання робіт. Адже завдяки наявності передньої і задньої навіски вони можуть виконувати одразу дві різних операції. Для таких площ найчастіше використовують трактори CARRARO (модель V, VL), а також BCS FERRARI Vega.

Контакти:
https://smartagro.in.ua/
067 371 84 84
067 372 84 84

Більше читайте у журналі «Напої. Технології та Інновації». Безкоштовно завантажити випуск журналу «Напої. Технології та Інновації» № 2 можна тут.

Аби придбати друковані випуски журналів, оформити передплату на рік або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше підприємство, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення у журналах чи на сайтах («Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти: 
Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.
Все буде Україна!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті