Які дробарки використовують у виноробстві?

 Які дробарки використовують у виноробстві?

У виноробстві для подрібнення винограду використовують дробарки. Які вони бувають та як їх використовувати, розповів керівник компанії «Каста виноробів» Андрій ЛОПУЛЕНКО.

Найпростіший тип – дробарка, виготовлена зі сталі, з бункером 40 на 40 см. Це оптимальний варіант для тих, хто виготовляє 20–50 л вина. Для більших обсягів можна використовувати більші дробарки без гребневідділювача. Однак дробарки з гребневідділювачем зручніші у використанні. До того ж якщо ягоду не відділювати від гребеня, це призведе до появи неприємного гіркуватого присмаку у червоних винах, – розповідає Андрій Лопуленко.

Дробарки можуть бути як ручними, так і електричними. Виготовляють їх із чорного металу або з нержавіючої сталі. Від цих характеристик і залежить ціна обладнання.

Дробарки можна придбати в компанії «Каста виноробів», яка пропонує обладнання від провідних виробників та матеріали для виноробства. Широкий асортимент дає змогу підібрати оптимальне обладнання для повного циклу виробництва вина в домашніх умовах, зауважує очільник компанії. Пропонується також обладнання для виробництва міцних напоїв.

Контакти:
+38 048 797 2271

casta-vinodelov.com
vino-doma@te.net.ua
Україна, Одеський район, с. Лиманка,
вул. Будівельна, 35

Більше читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 2, які можна завантажити безкоштовно за посиланням.

Аби придбати друковані випуски журналів, оформити передплату на рік або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті