WBWE завершує підготовку, щоб стати найбільшою винною подією цієї осені

 WBWE завершує підготовку, щоб стати найбільшою винною подією цієї осені

Одна з найважливіших подій у галузі виноробства – міжнародна виставка The World Bulk Wine Exhibition – знову відбудеться в Амстердамі 22 та 23 листопада 2021 року. Всесвітня виставка наливних вин WBWE (Амстердам) повертається, щоб стати ще кращою.

За минулий рік Covid-19 внесла значні зміни у виноробну галузь. Попри пандемію, галузь розвивалась, у результаті чого виробництво вин збільшилося, з’явилися нові торгові марки, а також альтернативні методи пакування та нові можливості для бізнесу. Тому виставка зосереджена на максимальній продуктивності. Торгові компанії отримають можливість відкрити для себе 80% світових виробників вина всього за два дні та в одному місці. І це один із ключів до успіху WBWE.

Основне завдання організаторів ярмарки – це впроваджувати нові бізнес-моделі та допомагати покупцям задовольняти їхні потреби. Адже тут будуть створені всі умови для укладання договорів та завершення комерційних операцій у найкоротші терміни та з максимальними гарантіями. Саме тому така бізнес-модель, що орієнтована на економічній вигоді для як експонентів, так і відвідувачів, перетворила WBWE на ярмарок, на якому укладається найбільша кількість угод.

Усі компанії, пов`язані з виноробною промисловістю, можуть взяти участь у WBWE, адже це найкраща бізнес-платформа для винзаводів, фасувальників, менеджерів із продажу, брокерів, покупців та професійних виноробів.

«WBWE – найкраща подія у світі для ведення бізнесу. Приблизно 30% річної торгівлі припадає на контакти, встановлені на цьому ярмарку», – Крус Лілєгрен, брокер, що спеціалізується на наливних винах.

«Я шукаю вина, які я можу купити і продати, тому це хороша атмосфера, хороші умови, щоб зустрітися із старими друзями й познайомитися з новими», – Том Сівер, старший директор і винороб компанії Gallo в Каліфорнії.

Нагадаємо, що через карантинні обмеження масштаб WBWE Amsterdam буде менший, ніж минулих років, тому реєструватися на подію потрібно заздалегідь, щоб забронювати своє місце.

Реєстрація – за посиланням: https://www.worldbulkwine.com/en/visitors/

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті