Як варити пиво стабільно високої якості – обговорюватимуть на Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

 Як варити пиво стабільно високої якості – обговорюватимуть на Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Незабаром, 7–8 вересня, відбудеться ХІ Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв. Дводенний захід стане осередком новітніх технологій, підходів і концепцій пивоваріння й виробництва дистилятів та інших напоїв. Так, зокрема, засновник компанії «Донау Лаб Україна», Головного Лабораторного партнера Форуму, Володимир Пашко розповість, чому лабораторія – це необхідність.

Теми Форуму охоплять всі ланки пивоварного бізнесу – від ідеї варити пиво – до створення власної броварні, маркетингу і продажів. На одну з важливих ланок – контроль якості на виробництві – зверне увагу Володимир Пашко. Фахівець розкриє питання, чому потрібен контроль навіть на мікропивоварні, які інструменти і для яких об’ємів виробництва існують. Також під час виступу Володимир Пашко презентує рішення для початківців-пивоварів.

«Донау Лаб Україна» – дистриб’ютор всесвітньо відомих виробників лабораторного обладнання, серед яких ключовим партнером є австрійська компанія Anton Paar, що має кілька напрямків діяльності, один із яких – контроль якості напоїв. 

Історія компанії охоплює понад 100 років, проте саме приладобудуванням Anton Paar активно займається понад 60 років, почавши з першого в світі вимірювача густини методом осцилюючої U-подібної трубки. Цей метод визначення густини досі найбільш прогресивний і точний.  

Обладнання Anton Paar застосовується для визначення фізико-хімічних показників: густина, екстракт, вміст спирту, СО2, О2, колір, мутність та рН. Всі ці параметри можуть бути визначені як на лабораторних аналізаторах, так і на промислових системах онлайн. Точність різна для різних систем та бюджетів.

– Незважаючи на схожість процесів виробництва напоїв, немає двох однакових рішень, які ми пропонували нашим споживачам. Кожен проєкт унікальний з погляду реалізації, бо упродовж глибинного аналізу кожне виробництво має власні больові точки та проблемні місця, тому з кожним ми знаходили індивідуальні рішення, – коментує Володимир Пашко.

У компанії «Донау Лаб Україна» додають, що презентація буде цікавою та актуальною для виробників пива різного масштабу, які шукають надійні методи контролю на виробництві.

Долучайтеся до кола учасників ХІ Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7–8 вересня. Гостей прийматиме ресторан-пивоварня «Старгород» у Львові.
Більше інформації про Форум читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Генеральний інформаційний партнер Форуму – спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», з проєктом журнал у журналі «Пиво. ТІ».
Інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Овочівництво. Т.І. & Горішник», «Ягідник» і сайти techdrinks.info, techhorticulture.com, jagodnik.info.
Генеральний Лабораторний партнер – компанія «Донау Лаб Україна»

Умови участі в конференції в якості учасника:
Для пивних компаній:
Конференц-день – 2200 грн.
Для технологічних компаній:
Конференц-день – 3000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет, обслуговування під час заходу, участь у дегустації напоїв і страв, пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами, детальний постзвіт про захід із фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Участь у пивному турі або варці на другий день події – 800 грн (окрема реєстрація, тільки для учасників першого дня)

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Директор проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті