WBWE Amsterdam: чим буде особлива міжнародна виставка-ярмарок балкових вин цього року?

 WBWE Amsterdam: чим буде особлива міжнародна виставка-ярмарок балкових вин цього року?

Тенденції у торгівлі вином знову стануть ключовими темами майбутньої WBWE Amsterdam. Покупці та підприємці з усього світу відвідують цю подію, шукаючи найкращі продукти для своїх комерційних ідей. Приватні торгові марки, нові способи пакування, такі, як банки для вина, креативність щодо пакетів з винами у бег-боксах та нові можливості для прямого продажу вин споживачеві через крани – все це бурхливі тенденції, які вимагають саме розливного (балкового) вина. Сталий розвиток знову буде ключовим питанням на виставці-ярмарку, яка передбачає також екологічні зобов’язання компаній. Відвідуваність ярмарку вже становить 60 % ринку вина, і очікується, що цього листопада відвідувачів збереться більше, ніж будь-коли.

У галузі торгівлі вином регулярно з’являються інновації. Останніми роками сектор розливних вин був платформою для співпраці великих виробників, роздрібних торговців, дистриб’юторів, покупців у всіх каналах продажу.

Приватна торгова марка – це категорія бізнесу з найбільшим потенціалом розвитку у виноробній галузі. Від мережі супермаркетів до знаменитостей – кожен хоче мати власну марку вина.

Підвищення якості розливного вина та логістики означає, що тепер є набагато більший вибір преміальних приватних торгових марок за вищими цінами та з більшою націнкою. Ця категорія завойовує престиж у всьому секторі торгівлі, починаючи від полиць супермаркетів, магазинів для гурманів, спеціалізованих винних крамниць та інших магазинів.

Результати участі вин приватних торгових марок у світових винних конкурсах демонструють, наскільки далеко вперед просунулася ця категорія. Мережі супермаркетів тепер з гордістю презентують нагороди, які отримали їхні вина під приватною маркою.

Мережі ресторанів також почали розуміти цінність вин, узгоджених із їхнім брендом, що означає набагато більше, ніж просто типове «домашнє вино».

Співпрацюючи з постачальниками, вони розробляють креативні приватні торгові марки, які створюють більшу лояльність споживачів до бренду ресторану.

Приватні винні марки знайшли ще одного чудового союзника – знаменитостей, оскільки збільшилася кількість акторів, співаків та інших впливових людей, які хочуть мати власне фірмове вино. Відповідно, вони звернуться до найкращих постачальників і виробників, щоб його виготовити. Лише подивіться на успіх репера Snoop Dog з 19 Crimes або Kylie Minogue, яка продала понад 5 мільйонів пляшок вина протягом двох років після запуску власного бренду і тепер має найбільше продажів рожевого вина у Великій Британії. Це нове джерело прибутку для виробників.

Розглянемо дані, які наведені у статті у WineSearcher:

– Споживання вин під приватними торговими марками зросло на 9 % (2014– 2018) у США, тоді як споживання фірмових вин зросло лише на 1,1 % у США у той же період. На ринку Великої Британії споживання вин приватних торгових марок зросло на 13,5 % у період з 2014 по 2018 роки, тоді як споживання фірмових товарів за цей період знизилося на 2,4 %. IWSR також прогнозує майбутній спад продажу марочних вин (2018–2023), який не можна пов’язувати лише із загальною стагнацією ринку тихих вин» (Інформація з winesearcher.com).

На WBWE ви зможете знайти найбільший вибір вин, якості, цін і послуг, адаптованих до будь-яких потреб. Якщо ви думаєте про запуск нового бренду, WBWE послугує ідеальною платформою для пошуку потрібного вам партнера. Дізнайтеся, як WBWE може допомогти вам знайти клієнтів.

Одна з тем виставки – вина в банках, які зараз перебувають на етапі бурхливого розвитку в різних країнах світу. Роберт Вільямс, провідний світовий експерт з консервованого вина, модеруватиме розмову, під час якої будуть розкриті деякі секрети успішного бренду:

● Які вимоги висуваються до постачальника вина?
● Якими чеснотами повинен володіти виробник, щоб стати найкращим союзником для бренду?
● Яку роль відіграє дизайн у концепції приватної торгової марки?
● У яких країнах зараз розповсюджуються ці бренди та як вони планують експорт?

Про це та багато іншого йтиметься в рамках WBWE Amsterdam. Реєструйтеся на подію. Продаж квитків уже розпочався. Революція вина наливом триває! Ми з нетерпінням чекаємо вас на WBWE AMSTERDAM 2022 21 та 22 листопада 2022 року.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Cristina V Miranda
press@worldbulkwine.com
0034 686702587
www.worldbulkwine.com

Читайте також:
Компанія Purcari Wineries здобула статус найкращої молдовської виноробні 2022 на Національному дні вина в Молдові
Лімітована сезонна варка – гарбузовий ель від «Березанської броварні» – уже на крані!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті