Voran: передові технологічні рішення для виготовлення соків прямого віджиму

 Voran: передові технологічні рішення для виготовлення соків прямого віджиму

Voran – відома австрійська компанія із майже столітньою історією. Компанія виготовляє обладнання для харчової промисловості. Зокрема, останнім часом серед українських та закордонних компаній особливої популярності набуло обладнання для виготовлення соків прямого віджиму. Своєю чергою, соки прямого віджиму стають все більш затребуваними серед споживачів через загальну тенденцію до здорового харчування. Тому і якісне обладнання, на якому можна виготовляти якісну продукцію, – необхідність для малих і великих переробних підприємств.

Обладнання компанії Voran для виготовлення соків прямого віджиму успішно використовує ФГ «Валентина». Досвідом використання технології засновники переробної компанії поділилися з читачами журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

Потужність лінії –  500 л/год, є розлив у бег-ін-бокс. Лінія має декілька етапів переробки сировини: подача яблук, миття, подрібнення, віджим, пастеризація та розлив. Вона обладнана газовою системою пастеризації з контролем якості – сік подається на розлив тільки після того, як нагрівся до заданої температури – 80–82 градуси.

Увесь процес автоматичний: сік після пресування спускається в накопичувальний бак, звідти проходить через спеціальний фільтр та подається на дві ємності, з яких працює лише одна, щоб іншу можна було помити. Далі вже відфільтрований сік проходить через пастеризатор. Газовий котел пастеризатора гріє воду, яка, циркулюючи через один контур теплообмінника, нагріває сік в іншому контурі.

Кожен із контурів обладнаний датчиками температури, покази яких у режимі реального часу відслідковуються системою автоматики, яка через частотний перетворювач керує помпою подачі соку і регулює швидкість проходження соку через теплообмінник. Цим забезпечується постійно стабільна температура пастеризації для подальшого розливу в гарячому вигляді. Блок розливу також має датчик переливу, який під’єднаний до пастеризатора та при необхідності запобігає переливу.

Для більш детальної інформації про технологічні рішення, які пропонує компанія, використовуйте контактну інформацію:

Представництво в Україні
вул. Предславинська 30, оф. 17
03150, м. Київ
Тел.: +380 67446 99 73
Тел./факс: +380 44 528 92 71
voran.kiev@gmail.com
voran.com.ua

 

Про досвід використання обладнання від компанії Voran у фермерському господарстві “Валентина” читайте за посиланням.

Більше інформації про інноваційні технології у галузі садівництва читайте у 1 номері журналу “Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації”.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар