Сімейне господарство «Валентина» будує садівничий бізнес повного циклу на яблуках
25.03.2021

ФГ «Валентина», розташоване в селі Святопетрівське Київської області, знайоме багатьом місцевим жителям та киянам. Яблука, вирощені тут, і натуральні соки прямого віджиму припали до смаку багатьом споживачам. П’ять років активної роботи родини Семерогів над новою концепцією господарства дали прекрасні результати. Яблуневий сад майже повністю оновлений сучасними сортами за інтенсивною технологією. Встановлений холодильник для зберігання врожаю. Впроваджена омріяна переробка: тепер родина не просто виготовляє якісні соки прямого віджиму, а має власний цех, сертифікований у 2020 році за системою HACCP. Тут надають і послуги з виготовлення соку колегам-садівникам. На ринок свою продукцію ФГ «Валентина» давно не вивозить – все відразу реалізують у фермерській крамничці поруч із садом.

Розпочалася сімейна справа з яблучно-сливового саду, закладеного 1994 року. Але трансформувалась у бізнес пізніше, коли до діла взялися доньки господаря Петра Семерога – Віталіна й Інна. Ідею позиціювати на ринку не бренд, а саме яблука з родинного садка й натуральні соки безпосередньо споживачеві привезла з Америки Віталіна Семерог. Протягом року вона переймала досвід закордонних фермерів і прагнула реалізувати «американську мрію» в Україні.

ДУМАТИ МАСШТАБНО, ДІЯТИ ЛОКАЛЬНО

Основа концепції – фермерська продукція, якість якої гарантована репутацією людини, чия праця стоїть за нею. Саме тому господарство назвали «Валентина» – на честь дружини глави сімейства. Реалізуватися такі яблука мають дещо дорожче і безпосередньо покупцям, щоб вони знали: фермери особисто контролюють вирощування, продукт – локальний. Фермерська крамничка родини на шляху Боярка – Вишневе – це хороша можливість споживачеві придбати товар у виробника. Це першосортні яблука популярних сортів, соки прямого віджиму, овочі та інші продукти від місцевих фермерів.

– Ми орієнтовані на сім’ї з дітьми, тому використовуємо інтегровану систему догляду за садом. Ростимо екологічну продукцію. Щоб яблука зберігались хоча б до квітня, використовуємо власний холодильник. Скільки років вирощуємо і продаємо фрукти, ніколи додатково не обробляємо яблука на зберігання. Тому що ми орієнтовані на вимоги кінцевого споживача, плюс переробляємо на сік. Ми не ставимо за мету отримати візуально ідеальне яблуко та максимальні врожаї з гектара, – каже співзасновниця господарства Віталіна СЕМЕРОГ.

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

486

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх