Від яких напоїв краще відмовитися у спеку?

 Від яких напоїв краще відмовитися у спеку?

Ви знаєте, що не всі напої корисно пити в період великої спеки? Експерти із Всесвітньої організації охорони здоров’я розповіли про 3 небезпечні напої, від яких краще відмовитися у спеку.

Кава

Цей улюблений напій багатьої людей краще не вживати у велику літню спеку, адже він не насичує організм рідиною, а виводить її з клітин. Разом з рідиною з організму виводяться і корисні елементи. Якщо ж неможливо відмовитися від улюбленого напою, краще одразу після чашки кави випити склянку води.

Солодкі напої

Хоч солодка газована вода і здатна на деякий час втамувати спрагу, проте вона змушує людину пити все більше й більше. А через те, що в крові підвищується рівень цукру, метаболічні процеси в організмі можуть порушитися.

Алкоголь

Як показали дослідження, найнебезпечнішими для людського організму є міцні алкогольні напої. Алкоголь виводить з організму воду. А ще більшість напоїв мають високий глікемічний індекс, і після їхнього вживання у крові підвищується рівень цукру. Це може призвести до підвищення навантаження на серцево-судинну систему та стати причиною інфаркту чи інсульту.

Що ж тоді краще пити в спеку

Найкраще втамовує спрагу звичайна вода, теплий зелений чай, а також охолоджені кисломолочні продукти без додавання цукру.

Читайте також:
Добірка найоригінальніших етикеток українських вин
BALCO CIDER: як виготовляють високоякісні сидри у Дніпропетровській області

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті