В акціонерному товаристві «Радсад» успішно стартував виноробний сезон

 В акціонерному товаристві «Радсад» успішно стартував виноробний сезон

В акціонерному товаристві «Радсад» Миколаївського району нині триває збір винограду. З 760 га виноградника планують зібрати понад 7 тис. т урожаю та отримати 5 млн л виноматеріалу. Вже зібрали майже 2 тис. т, тож цей процес в самому розпалі. Про це повідомляє народний депутат України Олександр Пасічний на фейсбук-сторінці.

Навіть війна та військові дії поблизу розташування акціонерного товариства не завадили радсадівцям відповідально, із відчуттям обов’язку ставитися до своєї роботи.

– На початку березня ми витримали бойове хрещення, коли російські окупанти почали масований обстріл селища. Але це не зломило наш дух. «Радсад» не лише дихає, а й активно працює. Планували зібрати по 75-85 центнерів винограду з гектара, зараз дотягуємо до 100 центнерів. Ніхто цього не очікував. Мабуть, нам допомагає природа та вищі сили, а головне – працездатність самих «радсадівців». Погодні умови сприяли тому, що виноград набрав свій смак і вагу. Тож маємо гарні результати. Ми і в тилу працюємо на нашу Перемогу, – зазначив директор підприємства Олександр Смирнов.

«Радсад» сьогодні – соціально відповідальне підприємство, яке забезпечує роботою та стабільною зарплатою 230 працівників, є наповнювачем бюджету Радсадівської територіальної громади. І це також вкрай важливий фактор під час війни, йдеться у повідомленні.

Головний винороб АТ «Радсад» Галина Сурженко розповіла, що сьогодні «Радсад» вже переробив мускатні групи винограду. Майже переробили Піно Грі. Почали збирати і переробляти червоний сорт винограду Каберне.

Читайте також:
Компанія «Медовий Спас» експортуватиме сікеру до Японії
Drinktec 2022: завершилася робота провідної світової виставки в галузі напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті