Унікальне вино від «Виноробні Сливино» розіграють на благодійному аукціоні

 Унікальне вино від «Виноробні Сливино» розіграють на благодійному аукціоні

«Українська правда» і Торгово-промислова палата України оголосили розіграш рідкісного вина від сімейної «Виноробні Сливино», що на Миколаївщині. Кошти, зібрані на аукціоні, будуть спрямовані на купівлю автівок для ЗСУ.

Українська виноробня надасть на аукціон дві єдині пляшки вина Grad Cru. Це іскристе вино натурального методу шампанізації з цьогорічного урожаю «воєнного» винограду, яке пережило обстріли російських РСЗВ в Миколаєві.

– Град – це така система РСЗВ. Ми в Миколаєві вже усі розбираємося в цих системах. І це вино на Перемогу! Це останні пляшки. Саме його ми назвали «іскристе», а не «ігристе». Тому що це натуральний метод шампанізації, так званий «петнат», – коментує власник виноробні Георгій Молчанов.  

На етикетці вина зображена модифікована бойова машина БМ-21 «Град» із відкоркованою пляшкою шампанського замість реактивної системи залпового вогню.

Волонтерську ініціативу започаткували журналісти «Економічної правди», які з початку повномасштабної війни на регулярній основі проводять благодійні аукціони на допомогу українській армії.

Умови участі в аукціоні читайте за посиланням.

Джерело: facebook.com/dmytro.denkov, facebook.com/myartweek

Читайте також:
Форум «Міцний Крафт 2022» – Craft Ukrainian Distillers& Vendor перенесений на листопад
Окупанти захопили Південну Степову Броварню «Дрофа»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті