Шість років на ринку виноградарства та виноробства – читайте ювілейний випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

 Шість років на ринку виноградарства та виноробства – читайте ювілейний випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

З часу виходу першого номера минуло рівно шість років. Створений на основі ідеї просування нових технологій у виробництві напоїв, насамперед, вина, журнал за ці роки набув популярності, став значимим явищем у карті спеціалізованих періодичних видань України та за її межами.

У свіжому випуску ви дізнаєтесь про те як виноробній галузі Молдови за 10 років вдалось стати одним з найкрупніших постачальників вина в Європу після занепаду галузі і який приклад з цього варто взяти вітчизняним виноробам.

Також ми поспілкувались з засновником відомого фестивалю Kyiv Food and Wine Festival Сергієм Климовим та дізнались як найкраще розвивати культуру споживання вина серед українців.

А ще на сторінках журналу можна знайти історії про розвиток виноробства у Грузії, поради щодо захисту та вирощування винограду, виготовлення віскі та дистилятів з винограду та багато іншого. У традиційних рубриках «Лідери ринку», «Ексклюзив», «Тара та упаковка» – ви дізнаєтесь про найкращі виноробні підприємства, успішних виноробів та найкращі ідеї для зберігання, транспортування та продажу готового продукту.

Тільки професійні поради, репортажі, досвід та думки експертів – ПОСПІШАЙТЕ ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар