У Міністерстві економіки призначили заступника з питань аграрної політики

 У Міністерстві економіки призначили заступника з  питань аграрної політики

В п’ятницю, 6 вересня, уряд призначив трьох заступників міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова. Про це повідомляється на сторінці міністерства в Facebook.

За аграрну політику відповідатиме Тарас Висоцький. Раніше працював генеральним директором асоціації Український клуб аграрного бізнесу.

Він має намір завершити більш ніж десятирічну земельну реформу, очистити аграрний сектор від збиткових, неефективних підприємств, передавши їх на приватизацію, побороти корупцію в сфері держанвого регулювання та контролю, ліквідувавши чи діджіталізувавши відповідні процедури, підвищити доходи зайнятих в АПК шляхом лібералізації ринку праці та підвищення кваліфікації працівників.

Ось що написав сам Тарас Висоцький у себе на сторінці у Фейсбук:

“Обіймаючи посаду заступника міністра по аграрному напрямку планую реалізувати наступні кроки: завершити більш ніж десятирічну земельну реформу, запровадивши ринок земель сільськогосподарського призначення; очистити аграрний сектор від збиткових, неефективних підприємств, передавши їх на приватизацію; побороти корупцію в сфері держаного регулювання та контролю ліквідувавши та/чи діджіталізувавши відповідні процедури; підвищити доходи зайнятих в АПК шляхом лібералізації ринку праці та підвищення кваліфікації працівників; підтримати децентралізацію, розвиток сільських територій та підвищення добробуту сільських жителів шляхом детінізації діяльності в аграрному секторі та підтримці малих виробників. Дякую всім за довіру!”

ДОСЬЄ: 33-річний Тарас Висоцький родом із Рівненської області. Він закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування (НУБіП), отримав ступінь магістра за спеціальністю «Менеджерекономіст ЗЕД» і «Адміністративний менеджмент». Магістр наук Університету ім. Гумбольдта в Берліні (Німеччина).

Почав кар’єру менеджером компанії «Здолбуновветпостач» у Рівненській області. Також має досвід роботи в міжнародному відділі НУБіП, де працював спеціалістом в 2007-2008 роках. У 2010 році приєднався до Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) як експерт аграрних ринків. У 2013-му став експертом аграрних ринків компанії «Ніка проджект партнерс» у Києві. У 2015 році очолив УКАБ, а в березні 2019 був призначений на посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації.

В агросекторі Висоцького добре знають як досвідченого лобіста і парламентера. Він – учасник багатьох торгових переговорних місій із просування українського експорту.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар