Сенсорний аналіз – ефективний інструмент якісного розвитку харчової індустрії

 Сенсорний аналіз – ефективний інструмент якісного розвитку харчової індустрії

30-31 січня у Києві під егідою Favorite Food&Drinks та компанії DNI PRO відбулися груповий та корпоративний, 3-4 лютого у Жашкові, дводенні практикуми-інтенсиви із сенсорного аналізу як інструменту контролю та удосконалення якості харчової продукції для українських фахівців харчової індустрії. Учасники практикуму разом із провідними експертами занурилися у світ сенсорного аналізу, освоїли практичні методи оцінювання, управління якістю харчових продуктів.

Як розповідають організатори, програма охопила тестування, тренінги, практичне використання сенсорного інструментарію та маркетингові аспекти виводу на ринок та просування харчових продуктів. Учасники не лише розвинули дегустаційні здібності, а й дізналися, як результати сенсорного аналізу можуть підвищити конкурентоспроможність продукції на ринку.

«Тренери розробили дійсно унікальну програму, яка включає теми направлені на підвищення кваліфікації всіх учасників команди, які задіяні у створенні, виводі, розвитку харчової продукції на ринок, а саме: технологів, інженерів з якості, R&D, маркетологів», – говорить тренерка-організаторка практикуму Олена Сініціна. Всім учасникам надано робочі матеріали для подальшого використання у професійній діяльності.

Участь у практикумах-інтенсивах взяли компанії з Києва, Дніпра, Жашкова, Харкова та Рівного – виробники та спеціалісти з справжні адвокати якості та смаку, що прагнуть вивести свої продукти на новий рівень.

Тренери практикуму – визнані експерти у сфері харчової науки та маркетингу: Оксана Ткаченко – докторка технічних наук, завідувачка кафедри технології вина та сенсорного аналізу ОНТУ, експертка проекту FAO, Наталія Каменєва – докторка сільськогосподарських наук, професорка ОНТУ, експертка у сфері виноградарства та сенсорного аналізу, Олена Сініціна – кандидатка економічних наук, експертка в food-ритейлі, маркетингу та просуванні харчових продуктів, засновниця Favorite Food&Drinks.

За словами організаторів, сенсорний аналіз – це не просто наука, а потужний інструмент, що допомагає створювати та просувати харчові продукти, які максимально відповідають очікуванням споживачів. Вдосконалення зовнішнього вигляду, смаку, текстури, аромату – усе це формує довіру до брендів і зміцнює позиції української харчової індустрії на світових ринках.

Читайте також: Доступна програма Другої міжнародної конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації»

А ще більше цікавих статей про виноробство, пивоваріння ви можете прочитати у наших журналах. Електронна версія доступна до завантаження безкоштовно на період війни: https://techdrinks.info/product-category/2023-2024/.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» виходить друком у форматі «перевертайко» 2 в 1 з журналом «Пиво. Технології та Інновації». Адже з початку воєнного стану два видання «Напої. Т. І.» та «Пиво. Т. І.» об’єдналися і виходять одночасно. 

Детальніше про ціни та передплату читайте тут.

Щоб придбати друкований випуск нового журналу або передплатити видання на 2025 рік, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Ціна одного примірника журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» – 250 грн. Ціна одного примірника журналу «Ягідник» – 170 грн. Ціна одного примірника журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І. & Горішник» – 170 грн.

Передплата триває!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті