Odessa Wine Week 2021

 Odessa Wine Week 2021

З 18 по 23 травня 2021 року в Одесі вперше відбувся Odessa Wine Week – міжнародний проєкт про вино, виноробство та еногастрономічний туризм. Представники http://techdrinks.info побували на заході і побачили все на власні очі.

Із 18 по 23 травня в Одесі відбувається перший міжнародний тиждень вина Odessa Wine Week, під час якого оголосили 30 найкращих українських вин.

Проект покликаний розвивати український ринок вина та еногастрономічний туризм, а також популяризувати бренд українського вина у світі, йдеться у повідомленні на сторінці Odessa Wine Week у Фейсбук.

У рамках фестивалю відбувся конкурс Odessa Wine & Spirit Awards, де з використанням спеціалізованої дегустаційної програми було нагороджено найкращі українські вина.

З переліком вин, що отримали золоті, срібні та бронзові медалі, можна ознайомитися на сторінці фестивалю у Фейсбук.

Odessa Wine Week об’єднав зусилля української винної спільноти, що спрямовані на розвиток винного ринку України, на популяризацію й просування бренду «українське вино», на інтеграцію України в світову винну спільноту.

У програмі фестивалю, окрім конкурсу Odessa Wine & Spirit Awards, відбулися наступні заходи:

X  ювілейний міжнародний симпозіум OENOVITI international, що присвячений 10-річчю OENOVITI International Network (OIN). Науковці зі всього світу обговорювали глобальні проблеми світового виноробства, які стосуються розвитку галузі в кліматичних умовах, що стрімко змінюються.

Конференція «Еногастрономічний туризм – драйвер розвитку туристичних дестинацій» (за участю представників Міст гастрономії креативної мережі міст ЮНЕСКО). 

Серія авторських дегустацій від гостей та учасників OWW для представників HoReCa та ритейлу. 

Експозона OWW, де було представлено обладнання для виноробної та алкогольної промисловості; обладнання для винних льохів; етикетки; упаковка; тара; аксесуари; матеріали для оформлення і закупорювання пляшок, інше.

Wine Future Forum за участі представників влади, виноробів, представників національних та іноземних винних асоціацій, представників HoReCa та ритейлу.

У рамках форуму відбулися зустрічі з відомими іноземними виноробами, гостями OWW Wine talks «Правила виноробів». Обговорення на тему: Просування бренду «українське вино». Винна візитівка України. Секції: маркетологів; рестораторів; ритейлерів; українських виноробів; медіа.  XI гастрономічний фестиваль «Таки да, вкусно». 

Окрім того, бажаючі змогли відвідати виноробні Одеської області. 

Під час проєкту «Best Riedel glass for Odessa Black variety» було визначено оптимальну форму келиха з колекції Riedel для вин з сорту винограду Одеський чорний. 

На завершення фестивалю відбулося Нагородження переможців дегустаційного конкурсу «Odessa Wine & Spirit Awards», а також нагородження переможця та учасників проєкту «Best Riedel glass for Odessa Black variety».

Офіційна підтримка: Одеська обласна державна адміністрація, Одеська міська рада

Організатори та партнери:

Автори та організатори Odessa Wine Week: Компанія «Експо-Юг-Сервіс», Одеська Національна академія харчових технологій (ОНАХТ). Співорганізатор: громадська спілка УКРСАДВИНПРОМ. Організатор конференції «Еногастрономічний туризм – драйвер розвитку туристичних дестинацій»: Департамент культури та туризму Одеської міської ради. Організатори проєкту «Best Riedel glass for Odessa Black variety»:  Компанія RIEDEL, Корпорація MIRS – офіційний дистриб‘ютор Riedel в Україні, Одеська Національна академія харчових технологій, MD IKPMG Limited. Офіційний готель-партнер Odessa Wine Week: Premier Hotel Odesa. Генеральний медіапартнер Odessa Wine Week: Комунікативна медіа-група Drinks+ Поліграфічний партнер Odessa Wine Week: Друкарня «АЛЬФА ПРЕСС»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті