Запрошуємо презентувати свої напої – вина, дистиляти, настоянки, наливки, соки тощо – на міжнародній конференції для ягідівників

 Запрошуємо презентувати свої напої – вина, дистиляти, настоянки, наливки, соки тощо – на міжнародній конференції для ягідівників

Виробники міцних, слабо- та безалкогольних напоїв із ягід та фруктів можуть презентувати свою продукцію на VI Міжнародній Благодійній науково-практичній конференції «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», що відбудеться 16 лютого 2023 р. у готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» (Рівне). Конференція збере велику аудиторію з усієї України та з закордону. Тому презентація напоїв на такому заході – це насамперед про пошук нових клієнтів та рекламу своєї продукції.

VI Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» збере ягідівників, переробників, керівників, головних спеціалістів ягідних, садівничих та овочевих господарств, переробних підприємств і компаній із заморожування продукції, представників технологічних компаній, науковців тощо. Загалом очікується близько 200 людей із різних регіонів.

У програмі конференції – не тільки виступи фахівців ягідної галузі, а й виставка напоїв і продуктів переробки ягід, фруктів та овочів. Так, відбудеться презентація-дегустація соків, вина, настоянок, наливок, сидрів, медових напоїв, дистилятів тощо.

Традиційно, напої, презентовані на конференції, викликають жваве зацікавлення аудиторії. Так, наприклад, заходи медіагрупи «Технології та Інновації» відвідують такі компанії: «Еко край», «Медовий спас», «Маотай», «БАХУС», «Мед заповітного краю» від Олега Куща, «Агромаркет», «Сад квітів» від Павла Новіка, Bondarchuk winery, «Файні ябка», Famberry, винарня Ігора Самойленка тощо. Виробники компаній завжди задоволені участю в таких заходах, адже це унікальна можливість презентувати свою продукцію для широкого загалу.

Виробники напоїв презентують свою продукцію на окремому стенді, надають її для дегустації учасникам конференції, знаходять нових клієнтів та партнерів.

Як бонус, про кожного з фудпартнерів буде опублікована новина на спеціалізованому сайті «Напої. Технології та Інновації» https://techdrinks.info/.

На другий день, 17 лютого, учасники конференції відвідають відоме фермерське господарство «Грасс Авеню», що на Житомирщині. Під час бізнес-туру відбудеться майстер-клас із обрізки лохини, який проведе Олег Воробйов за допомогою технологій від компанії «Макіта Україна». Також відбудеться презентація нових сортів лохини від компанії Fall Creek. Учасники бізнес-туру також відвідають холодильний комплекс, реалізований у співпраці з компанією «4 Стихії», надсучасний сортувально-пакувальний комплекс, який споруджений у господарстві. Обладнання для сортування виготовила компанія Elifab, а фасувальне устаткування – Mat Exakta.

Більше про конференцію читайте тут: https://forum.techdrinks.info/ua/event/38

Медіагрупа «Технології та Інновації» з 2016 року провела понад 30 конференцій для фахівців, просуваючи новітні технології, передовий досвід, і тим сприяючи розвитку галузей та економіки України. Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» рік у рік збирає рекордну кількість відвідувачів. Так, 4-а міжнародна ягідна конференція, що відбулася 2021 року в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина», зібрала понад 400 учасників та більше 50 компаній-партнерів з України, Нідерландів, Італії, Польщі, Молдови тощо. Більше інформації читайте за посиланням: https://bit.ly/3nXOCX7

А учасниками наступної конференції у вересні 2022 року (м. Рівне) стали понад 200 представників ягідних господарств і підприємств, технологічних компаній з усієї України, незважаючи на воєнний час.

Долучайтеся до бізнес-спільноти заради спільної перемоги в майбутньому. Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та разом вирішувати назрілі проблемні питання. Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна),
Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info.

Щоб дізнатися умови участі в конференції у ролі фудпартнера та презентувати свої напої, звертайтеся за контактами:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Читайте також:
Законопроєкт «Про вино та інші продукти виноградарства та виноробства» пропонують зняти з розгляду
Фотозвіт із IV Міжнародної благодійної науково-практичної конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті