Запрошуємо презентувати свої напої на міжнародній конференції для ягідівників

 Запрошуємо презентувати свої напої на міжнародній конференції для ягідівників

Виробники напоїв із ягід та фруктів можуть презентувати свою продукцію на VI Всеукраїнській Благодійній науково-практичній конференції «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», що відбудеться 23-24 лютого 2023 р. у готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» (Рівне). Конференція збере велику аудиторію з усієї України та з закордону. Тому презентація напоїв на такому заході – це насамперед про пошук нових клієнтів та рекламу своєї продукції.

VI Всеукраїнська Благодійна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» збере ягідівників, переробників, керівників, головних спеціалістів ягідних, садівничих та овочевих господарств, переробних підприємств і компаній із заморожування продукції, представників технологічних компаній, науковців тощо. Загалом очікується близько 200 людей із різних регіонів.

У програмі конференції – не тільки виступи фахівців ягідної галузі, а й виставка напоїв і продуктів переробки ягід, фруктів та овочів. Так, відбудеться презентація-дегустація соків, вина, настоянок, наливок, сидрів, медових напоїв тощо.

Традиційно, напої, презентовані на конференції, викликають жваве зацікавлення аудиторії. Так, наприклад, заходи медіагрупи «Технологіїт та Інновації» відвідують такі компанії: «Еко край», «Медовий спас», «Маотай», «БАХУС», «Мед заповітного краю» від Олега Куща, «Агромаркет», «Сад квітів» від Павла Новіка, Bondarchuk winery, «Файні ябка», Famberry, винарня Ігора Самойленка тощо. Виробники компаній завжди задоволені участю в таких заходах, адже це унікальна можливість презентувати свою продукцію для широкого загалу.

Виробники напоїв презентують свою продукцію на окремому стенді, надають її для дегустації учасникам конференції та продають, знаходять нових клієнтів та партнерів.

Як бонус, про кожного з фудпартнерів буде опублікована новина на спеціалізованому сайті «Напої. Технології та Інновації» https://techdrinks.info/.

Більше про конференцію читайте тут: https://forum.techdrinks.info/ua/event/38

Щоб дізнатися умови участі в конференції у ролі фудпартнера та презентувати свої напої, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Читайте також:
Законопроєкт «Про вино та інші продукти виноградарства та виноробства» пропонують зняти з розгляду
Фотозвіт із IV Міжнародної благодійної науково-практичної конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті