Новий випуск журналу «Горішник» – для тих, хто хоче заробити свій мільйон!

 Новий випуск журналу «Горішник» – для тих, хто хоче заробити свій мільйон!

Свіжий номер «Горішника» – це потужна інформаційна платформа, присвячена сучасним технологіям обробітку горіхових садів та вирощуванню найрізноманітніших видів горіха.

У новому випуску журналу опубліковані статті про людей, котрі точно знають, як знайти своє щастя, володіючи «чарівними» горішками. Але вони відшукали для цього унікальні сорти, віднайшли новітні технології, залучили професіоналів, а ще попередньо вивчили ринок (і не лише в Україні).

З досвіду майстрів-садівників ви зможете переконатись у тому, що маленький горішок відкриває горизонти значного транскордонного бізнесу. Українці, молдавани, американці – ми зібрали поради та думки з різних куточків світу.

При передплаті журналу “Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації” – журнал “Горішник” у подарунок. При передплаті комплекту журналів “Сад” (“Ягідник”, “Садівництво і Виноградарство”) – журнал “Горішник” у подарунок. Щоб оформити передплату, надсилайте заявку на e-mail: info@techdrinks.info

А продовження «горіхової» теми відбудеться під час Міжнародної конференції для садівничої та переробної галузей «Від землі – до готового продукту» (22-23 червня, м. Київ), де вже втретє буде запланована окрема секція для горіховодів. За програмою, має відбутися невеликий семінар, після якого – відвідини успішного горіхового саду одного з партнерів конференції.

До речі, ми запрошуємо садівничі компанії та фермерів стати партнерами конференції, продемонструвати свої досвід та напрацювання, прорекламувати свою продукцію.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар