На Рівненщині виготовляють високоякісні крафтові сири

 На Рівненщині виготовляють високоякісні крафтові сири

У Гощі, що на Рівненщині, уже впродовж 4 років успішно працює компанія «Гощанська долина сиру», що виготовляє крафтові сири. Нещодавно продукцію компанії презентували на Всеукраїнській благодійній науково-практичній конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати», яку організувала медіагрупа «Технології та Інновації» 29-30 вересня у Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго». Компанія «Гощанська долина сиру» була фудпартнером конференції.

У нас була ідея створити фермерське господарство, щоб із часом переробляти та реалізовувати власну натуральну молочну продукцію. Спочатку це було захоплення, але коли почали їздити на курси з сироваріння, вирішили уже працювати у цій сфері професійно. Були на навчанні в Італії, Польщі, Німеччині. Так започаткували власну справу із сироваріння, – розповідає співвласниця підприємства Ірина ПАЛЕЙЧУК.

Власники компанії мають власну ферму, де утримують до 100 корів, – «СновМілк». Із молочної продукції, отриманої із власної ферми, виготовляють близько 30 видів крафтових сирів. У компанії працюють за унікальними італійськими технологіями, постійно навчаючись та розширюючи асортимент продукції.

Сир виготовляють у невеликій кількості лише з молока із власних здорових перевірених фермерських корів, які споживають якісні екологічні корми, а влітку випасаються на пасовищах, багатих різнотрав’ям. Це стовідсотково сир із коров’ячого молока, без жодних сторонніх домішок.

– У період війни стало важче працювати, бо в людей зменшилася купівельна спроможність. Але ми працюємо, бо молоко є, і його треба переробляти. Продаємо сири у фірмових магазинах, розташованих у Гощі та Рівному. Також маємо індивідуальні замовлення. Надіємося, будемо мати нових клієнтів після участі в конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати». Це був цікавий захід, на якому ми зустріли своїх друзів та знайшли нових постачальників деяких товарів для себе, – ділиться пані Ірина.

Читайте також:
На благодійному аукціоні в Рівному зібрали 51 тисячу гривень для ЗСУ
Українські вина вперше дегустували на міжнародному конкурсі в Італії

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті