Крафтові винороби готуються до акцій протесту, якщо влада їх не почує

 Крафтові винороби готуються до акцій протесту, якщо влада їх не почує

Асоціація крафтових виноробів Причорномор’я заявила про тиск з боку контролюючих та правоохоронних органів.

Відповідне звернення до представників центральної влади розмістили на Facebook-сторінці Асоціації. В Асоціації заявили також про готовність вийти на акцію протесту, якщо найближчим часом ситуація не зміниться.

Всупереч програмі президента України про розвиток крафтових виробників – іде геноцид виноробів !
– Зробив помилку у звітності, давай плати 17 тис штраф кожен місяц, за 12 місяців 204 000 може накапати !
– не встиг отримати ліцензію – «тримай фашист гранату» – кримінальну відповідальність !
– отримав ліцензію – тримай перевірку в карантин ! 100 тис штраф для старту !І
це все при податку на сухе вино в 0,01 копійку на літр !
Тобто зробив 10 тис літрів вина в рік – винен державі 100 грн !
Навіщо ця вся корупція при адмініструванні податку меньше 1 мільйона з усіх підприємств України !?
Зробіть нарешті сприятливі умови !
Чому зависли законопроекти які покликані змінити ситуацію ! Навіщо ці перевірки ! Перевіряйте безпечність продукту, а не гнобіть виробника !
Готуємо акцію протесту, якщо ситуація не зміниться в найближчий час !
Закликаємо асоціації приєднатися !

йдеться у заяві.

Окрім того, члени Асоціації оприлюднили звернення до Миколаївської обласної державної адміністраціі, голови Миколаївської ОДА та Офісу Президента України.

Відповідно до програми президента України, про розвиток крафтового виробництва, та за результатами конференції з розгляду проблемних питань виноградно-виноробної галузі, яка відбулась в Шабо 8 жовтня, просимо вас, підтримати напрацьовану резолюцію в частині дерегуляції умов для малих (крафтових) виробництв виноробної продукції. Особливу увагу просимо приділити законопроекту #5119, який вже пройшов перше читання, направити листи до Верховної Ради з пропозицією підтримати законопроект у другому читані, а також до Офісу Президета з пропозицією підписаня закону на національному виноробному форумі, який відбудеться 12 листопада в Миколаєві! Законопроект покликаний зменшити штрафні санкції за бухгалтерську помилку, скасувати акцизну марку для натуральних вин, та спростити умови ліцензування. Додатково розробити програму підтримки і розвитку крафтових виробників в Миколаївській області та накласти мораторій на податкові перевірки строком на три роки,

йдеться в зверненні.

Відзначимо, що Асоціацію крафтових виноробів Причорномор’я очолює власник сімейної виноробні під Миколаєвом Slivino Георгій Молчанов. У 2018 році він першим в Україні отримав ліцензію крафтового винороба. Сьогодні в Асоціацію входять більше 10 виноробів Миколаївській, Херсонській і Одеській областей.

Читайте також: Георгій Молчанов: «Для розвитку крафтового виноробства перш за все необхідні законодавчі зміни»

Чек-лист «легального винодела»: как украинский винодел Георгий МОЛЧАНОВ получал первую лицензию на производство крафтового вина

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті