EUROPRESS: 50 років досвіду та інновацій

 EUROPRESS: 50 років досвіду та інновацій

Scharfenberger – сімейне підприємство в Німеччині, яке працює з 1928 року та пропонує інноваційні рішення у машинобудуванні для виноградарства та виноробства. Це провідний виробник виноградних пресів у світі. Компанія має міжнародну мережу дистриб’юторів і представлена в усіх виноробних регіонах світу. Із 1971 року назва EUROPRESS означає якісні преси, які гарантують делікатну переробку винограду.

EUROPRESS – ЯКІСТЬ, НА ЯКУ МОЖНА ПОКЛАСТИСЯ

EUROPRESS – преси для винограду, що є у трьох різних пресових системах (відкрита, закрита, подвійна) та комплектуються численними пресовими кошиками розміром від 100 до 32 000 літрів.

З широкого портфоліо компанії – EUROPRESS-Lines EQ та EP – клієнти можуть вибрати саме той прес для винограду, який найкраще відповідає їхнім індивідуальним потребам.

Перевірені та вдосконалені властивості бренду EUROPRESS втілені в лінійці EUROPRESS EQ: це високоякісна надійна конструкція із зручним цифровим контролем та 12 програмами, що підтримують дбайливу обробку винограду.

Преміальні моделі EUROPRESS EP-line пропонують сучасні розширені функції обладнання, а також численні різноманітні цифрові опції для клієнтів із високими вимогами. Ви можете зберегти до 24 програм пресування і керувати ними через 10-дюймовий монітор. З цією метою преси EP оснащені датчиками, які фіксують дані, зокрема залишкову вологість сусла або температуру винограду в прес-барабані, і передають їх у систему управління.

Понад 80% усіх виноградних пресів EUROPRESS – це індивідуальні, виготовлені на замовлення з урахуванням усіх побажань замовника. Доступні різноманітні системи лотків для соку. Місткість (контейнер) для винограду, наприклад, рухається за допомогою телескопічних рейок. Вона монтується із вбудованим подрібнювачем, системами містків із нержавіючої сталі зі сходами та доступом до помосту, а також системами транспортування сусла і вичавки. Окрім того вони можуть бути індивідуально пристосовані до місцевих умов.

Контакти компанії:
Scharfenberger
GmbH & Co. KG
D-67098 Bad Dürkheim,
GERMANY
www.scharfenberger.de
info@scharfenberger.de
T.: +49 (0)6322 60020
Соцмережі:
www.facebook.com/
ScharfenbergerMaschinenbau
www.instagram.com/
scharfenberger_maschinenbau
www.youtube.com/c/
ScharfenbergerMaschinenbau

Читайте також:
Українські вина вперше дегустували на міжнародному конкурсі в Італії
В акціонерному товаристві «Радсад» успішно стартував виноробний сезон

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті