День рудих на виноробні «Шато Паук»: що чекає на учасників унікального заходу?

 День рудих на виноробні «Шато Паук»: що чекає на учасників унікального заходу?

Фото – фейсбук-сторінка організаторів

11 вересня на виноградниках у Пістрялові, що на Закарпатті, відбудеться RedHeads Vineyards 2022 – День рудих на виноробні «Шато Паук». Про те, що чекає учасників заходу, проєкту «Напої. Технології та Інновації» розповів співорганізатор Максим АДАМЕНКО.

День рудих у такому форматі ми будемо відзначати вдруге. Минулого року мета події була проста – зробити вечірку рудоволосих, приурочену до Міжнародного дня рудих, на виноградниках Закарпаття. Рудий колір волосся має ідеальний вигляд на тлі зеленого листя винограду. Це приємна подія і для самих учасників, адже вони отримують у результаті професійні студійні фото та незабутні враження, і для виноробів Закарпаття. Адже за допомогою цієї події ми акцентуємо на цьому виноробному регіоні, – розповідає Максим Адаменко.

Цього року захід був під питанням. Проте організатори вирішили наперекір усьому продемонструвати, яка красива українська земля, які красиві люди, що не здаються.

– Мета вечірки рудоволосих – ще й підтримати учасників. Адже багато з них має родичів, які воюють на фронті, – зазначає Максим Адаменко.

Виноробню «Шато Паук» як місце проведення заходу обрали не просто. За словами співорганізатора події, там великі площі – 32 гектари виноградників, та гарні краєвиди. Учасники та гості вечірки зможуть також спробувати вино «Шато Паук», яке буде презентоване на вечері.

– Це буде вечірка друзів, на якій немає переможців: всі фотографуються, пригощаються, спілкуються, знайомляться, релаксують, – зауважує Максим Адаменко.

Для відбору учасників для фотосесії у фейсбуці на офіційній сторінці заходу організатори запустили фотоконкурс онлайн. Охочі долучитися до заходу надсилають свої фото на сторінку, а користувачі ставлять до них вподобайки. За кількістю вподобайок визначають 20–30 учасників, які зможуть взяти участь у професійній фотосесії на винограднику. Фотоконкурс триває до 4 вересня. Минулого року, за словами Максима Адаменка, було 30 учасників, поділених на категорії: чоловіки, жінки,молоді люди, діти, сім’ї.

Реєстрація учасників відбувається тут – https://cutt.ly/YZahQ42

Подивіться на учасників події 2021 року – https://cutt.ly/6Zak8s7

Читайте також:
«ВІН’С»: робота в умовах війни та курс на розширення насаджень
Виноград: напрямки переробки вторинних продуктів

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті