Анонсуємо: у продаж надійшов свіжий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

 Анонсуємо: у продаж надійшов свіжий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

Друзі та партнери, анонсуємо вам новий випуск журналу «Напої.Технології та Інновації». Ознайомитись зі змістом випуску можна ТУТ.

У цьому випуску ми підбиваємо підсумки V Національного виноробного форуму, розповідаємо про плани, перспктиви та новинки галузі та покажемо як виглядає лого українського вина! Крім того – завітаємо на  Kyiv Food and Wine Festival з репортажем з місця подій!

Про класичні рецепти вин та історію одного з найбільших переробних комплексів первинного виноробства в Україні у інтрев`ю розкаже Степан КУРДОВ, керівник Болградського виноробного заводу. А директор компнаїі “Винтрест” (Одеська область) Дмитро ШОЛУДЬКО розкаже читачам про контрактне виноробство та секрети успішного бізнесу у цій галузі. 

Поговоримо і про органолептичний вплив селекційних бактерій у винах, а ще – дізнаємось таємниці виготовлення некріплених плодово-ягідних вин у фермерських господарствах та домашніх умовах.

Тож, поспішайте оформити передплату. Це можна зробити за тел.: +38 (0362) 60 88 21, а також зв`язатися з менеджером за тел: +38 097 968 95 16, +38 096 491 66 92, +38 095 921 04 33 або надіслати заявку на e-mail:sad2017@ukr.net

 

З турботою про ваш бізнес медіа-група «Технології та Інновації»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар