Замовлення по електронним акцизним маркам виконано на 100%

 Замовлення по електронним акцизним маркам виконано на 100%

З 1 травня 2020 року введено в обіг новий зразок марки акцизного податку для алкогольних напоїв. Попри карантинні заходи введені у зв’язку зі спалахом пандемії COVID-19, поліграфічний комбінат «Україна» на 100% виконав державне замовлення на виготовлення електронних акцизних марок.Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

За даними Міністерства фінансів, наданими Держаною податковою службою, виготовлено, пройшло держане приймання та підготовлено до відвантаження близько 70 млн штук марок нового зразка, з яких на кінець місяця вибрано вже майже 17 млн штук електронних марок. При цьому найбільшу кількість марок вибрали виробники та імпортери з Вінницької, Одеської областей та м. Києва.

«Відмінністю марки акцизного податку нового зразка є наявність на марці реквізитів виробника марки, QR-код та штрих-коду. Такі новації дадуть змогу посилити боротьбу із незаконним обігом підакцизних товарів шляхом відстеження руху алкогольних напоїв за допомогою співставлення інформації із бази даних ДПС про видані марки та зчитані реєстраторами розрахункових операцій», — пояснюють у відомстві.

Також, у подальшому передбачено залучення громадськості до контролю за обігом алкогольних напоїв через сканування QR-коду за допомогою мобільного додатку.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар