Wine Run 2022: на Закарпатті відбувся благодійний забіг виноградниками

 Wine Run 2022: на Закарпатті відбувся благодійний забіг виноградниками

11 вересня відбувся 4-й забіг виноградниками Закарпаття WineRun 2022 на винниці ChateauPauk в селі Пістрялово, що на Закарпатті, на підтримку 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Як відбувся захід, журналу «Напої. Технології та Інновації» розповів співорганізатор події Максим АДАМЕНКО.

– Забіг відбувся у селі Пістрялово Мукачівської територіальної громади. Там є найбільші приватні виноградники площею 32 гектари – Chateau Pauk. Забіг там відбувся вперше. Минулого року подію провели на виноградниках Chateau Chizay, – розповідає Максим Адаменко.

У забігові взяло участь 106 учасників, серед яких були і дорослі, і діти із Закарпаття та інших областей України. Наймолодшому бігуну було 7 років, а найстаршому – 62 роки. Вони бігли дистанцію, що становила 4 км. У результаті визначили 3 переможці, яким вручили медалі. Також переможці отримали в подарунок вино від виноробні Chateau Pauk. Інші учасники отримали нагороди за участь у забігові.

– Мета цієї події – популяризація спорту, промоція Закарпаття і виноробної галузі Закарпаття, а також інформаційна підтримка регіону. Під час заходу вдалось зібрати 23500 грн на підтримку 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. В учасників лишилися хороші враження та гарні фото після фотосесії. Також людям сподобалося місце проведення заходу. Адже виноградники Chateau Pauk дуже мальовничі, – зазначає Максим Адаменко.

Разом із  забігом мав відбутися RedHeads Vineyards 2022 – День рудих на виноробні Chateau Pauk. Проте провести фотосесію, приурочену до Міжнародного дня рудих, завадила дощова погода. Максим Адаменко зазначає, що подія обов’язково відбудеться, коли стабілізується погода.

Фото: Фейсбук- сторінка Chateau Pauk

Читайте також:
У Житомирі виготовляють яблучні та яблучно-грушеві соки прямого віджиму
Кавова гуща – засіб від грибкових захворювань винограду?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті