Українські ягоди та фрукти викликали чималий інтерес на виставці в ОАЕ

 Українські ягоди та фрукти викликали чималий інтерес на виставці в ОАЕ

В Дубаї пройшла спеціалізована виставка World of Perishables для виробників плодоовочевої продукції. Цьогоріч участь у заході прийняли представники з 35 країн світу.

Українські виробники плодоовочевої продукції представили свій стенд за підтримки Української плодоовочевої асоціації (УПОА), Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Крім того, під час World of Perishables, УПОА організовувала зустрічі українських виробників продукції плодоовочевої групи з найбільшими імпортерами, закупівельниками мереж супермаркетів, а також представниками компаній, що постачають до сегменту HoReCa.

 

Як повідомляє представник УПОА Богдан Рибалко, всі вони охоче проводять переговори щодо потенційного ділового співробітництва з українськими постачальниками.

“Під час торгової місії ми відзначаємо не тільки пожвавлений інтерес байєрів з ОАЕ до української продукції, але й продуктивні перемовини з представниками, зокрема, турецького та японського бізнесу.

Крім того, українські виробники, за результатами першого дня роботи World of Perishables виявили бажання детальніше вивчити питання продажів на гуртовому ринку плодоовочевої продукції ОАЕ, а також роботи на локальних ринках”,- зазначив Богдан Рибалко.

Серед учасників торгової місії – провідні компанії українського плодоовочевого ринку: “Володимирські сади”, “Сади Дніпра”, “ФрутЛогістик”, “Нікдарія”, “UАBerry”.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар