Українські винороби та кондитери співпрацюватимуть із китайськими імпортерами

 Українські винороби та кондитери співпрацюватимуть із китайськими імпортерами

Українські представники виноробної та кондитерської галузей представили свою продукцію китайським компаніям-імпортерам під час Українсько-китайського онлайн бізнес форуму виноробної та кондитерської галузей. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Китаї.

«Посольство України в КНР у співпраці з Китайською Торгово-промисловою палатою імпорту та експорту продуктів харчування, місцевих продуктів і субпродуктів тваринного походження (CFNA) провело 15 липня Українсько-китайський онлайн бізнес форум виноробної та кондитерської галузей», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що під час форуму українські підприємці мали змогу представити свою продукцію, а очільники «Клубу експортерів України» та «Укрсадвинпрому» розповісти про галузь, напрямки і тенденції її розвитку.

«Представники китайських імпортних компаній, що взяли участь у заході, виявили жваву зацікавленість до продукції українського виробництва», — додали у посольстві.

Таким чином, за підсумками Українсько-китайського онлайн бізнес форуму було домовлено про розвиток подальшого співробітництва між компаніями і з цією метою створено дві так звані В2 В групи (компанії у виноробній і кондитерській сферах) в китайській соціальній мережі WeChat, а на китайське онлайн сховище Baidu завантажено презентації і каталоги української продукції.  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар