Українські горіховоди в рамках виставки АГРОПОРТ зможуть відвідати найпівнічнійший сад горіхів країни

 Українські горіховоди в рамках виставки АГРОПОРТ зможуть відвідати найпівнічнійший сад горіхів країни

11 жовтня після пленарної частини горіхової конференції, що відбудеться в аеропорту Харкова в рамках міжнародного форуму “АГРОПОРТ” з 10.00 до 13.00 учасники події зможуть відвідати найбільший північний горіховий сад України. 

Чотири роки тому новаторська команда садівників під керівництвом директора АФ «Світанок» Олександра Колесника посадила перші горіхові гектари свого саду в с. Горького Богодухівського району Харківської області. Щороку сад обростав новими гектарами горіхів і фундука. Сьогодні сад з площею в 102 га горіхів і 57 га фундука просто зразковий, з ефективними технологіями, з впровадженими інноваційними знахідками практиків …

Які технологічні агропрйоми застосовують фахівці цього саду, з якими проблемами довелося зіткнутися і як їх подолати відкрито і нічого не приховуючи розкажуть і покажуть фахівці господасртва усім, хто завітає на горіхову конференцію.

ВПЕРШЕ в Україні безпосередньо в саду пройде ПРАКТИЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС. Його проведе відомий міжнародний горіховодів Кіктенко Н.Ф. (Молдова)

Не пропустіть, такого Ви більше не побачите і не почуєте!
Поспішайте зареєструватися!
Умови участі Ви зможете побачити на сайті: https://www.gardens-nuts.com.ua. Телефони для довідок: +380675230985 або +380505866462

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар