Українські дистиляти – набирають обертів

 Українські дистиляти – набирають обертів

Асоціація Ukrainian Craft Distillers Association наприкінці зими організувала перший тур підприємствами, що виготовляють українські крафтові дистиляти. Команда медіа-проєкту “Технології та Інновації” також стала учасником подорожі кращими підприємствами західного регіону.

Першим делегація відвідала славнозвісне підприємство в місті Бучачі — Galicia Distillery, де учасникам туру розповіли про детальне виробництво дистилятів та правильну технологію їх зберігання.
Саме тут члени асоціації провели регіональний дегустаційний конкурс «Яблуко і груша витримані тип Calvados – Open Tasting competition». До речі, вже вдруге (в загальних рамках крафтового руху України) конкурсній майданчиком стає індустріальне підприємство Galicia Distillery. Перевагою подібного роду практик є, перш за все, проведення змагальної частини в рамках професійних галузевих вимог. А також — обов`язкова участь в експертному журі фахівців підприємства.

Цього разу українські дистиляти дегустували під егідою Ukrainian Craft Distillers Association, при активній допомозі Павла Макагона (Wineidea-виноробня), за участю виробників членів Асоціації та виробників членів клубу «Перегон -18» та ТМ “Швейків”, членів АСУ – Association sommelier of Ukraine. Обов`язкова програма Конкурсу включила в себе 16 зразків (включаючи і ряд найменувань від Galicia Distillery).

Наступного дня дегустаційний тур вирушив у село Швейків, що у Монастириському районі Тернопільської області. Там його власник Андрій Закревський з партнерами зайнявся відродженням садів, виноградників та виготовленням якісних натуральних алкогольних крафтових напоїв під ТМ «Швейків». Саме тут членам асоціації показали неймовірно красиві сади, виноградники, ягідні плантації та дали покуштувати ягідні й фруктові вина й дистиляти власного виробництва.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар