Україна має шанси стати найбільшим експортером равликів до Європи

 Україна має шанси стати найбільшим експортером равликів до Європи

Лише за останній рік в Україні відкрилось близько 100 підприємств, що займаються розведенням та продажом равликів. На думку фахівців – це перспективний бізнес, що цілком може стати пріоритетним для багатьох українських аграних підприємств, пише Agravery.com.

В Асоціації равлиководів України ProSnail вважають, що равлики це не лише смачно, а й безперечно вигідно. Адже попит на українську равликову продукцію за кордоном зростає. Про те, як заробляти займаючись розведенням равликів, йшлося на форумі «Вся правда про равликовий бізнес. Як заробляти на вирощуванні равлика у власному городі. Основи равликівництва», що відбувся 22 лютого 2020 року на Київщині на території Немішаївського агротехнічного коледжу

«В України є всі шанси стати лідером з вирощування равликів в Європі. Ми маємо для цього все: сприятливий клімат, працьовитих людей та родючі землі. І як показав форум, дуже багато людей в Україні зацікавлені в розвитку цієї справи. Та завдяки таким подіям равликовий бізнес стає доступним та відкритим. А сучасний підхід та оптимізація дадуть гарний результат для виробників», — президент Асоціації равлиководів України ProSnail.

За його словами, запорукою гарного бізнесу є підписання договорів на викуп равлика, ще на етапі закладки поля, що дає можливість завчасно спланувати всі процеси і отримати прогнозований прибуток.
Що до українського ринку споживання, то він досі обмежений. Але головним чином через відсутність кулінарної традиції та брак інформації про користь равликів.

«Асоціація Равлиководи України ProSnail і надалі планує сприяти розвитку не тільки вирощування та експорту равлика, а й підвищенню культури споживання равликів в Україні, бо це не тільки смачно, а й дуже корисно — підкреслила Тетяна Шевченко, виконавчий директор Асоціації. — Метою форуму було познайомити якомога більше людей з цим видом діяльності та показати, що цей напрям треба розвивати. Проведення таких масових подій привертає увагу все більшої кількості потенційних фермерів».

Навесні Асоціацією заплановано нову цікаву подію для равлиководів та равликолюбів.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар