У Львові пройде Перший Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація”

 У Львові пройде Перший Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація”

Перший Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація” – це унікальна подія, яка відбудеться 28-29 квітня 2017 року у місті Львові в рамках Міжнародної агропромислової виставки «Агропорт Захід 2017».

Офіційний сайт події https://berriescooperation.wordpress.com.

Організаторами події є Громадська спілка «Інноваційне фермерство та кооперація», яка має на меті підвищення конкурентоспроможності українського малого та середнього фермерства. Офіційний сайт спілки www.ifnc.com.ua.

Подія відбуватиметься за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної адміністрації. Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ковальова Олена Вікторівна особисто відкриє конференцію і розповість про плани Міністерства щодо розвитку ягідництва та кооперації в Україні.

Офіційним партнером Першого Міжнародного форуму «Ягідництво та кооперація» є група компаній T.B.Fruit. T.B.Fruit – це вертикально-інтегрована міжнародна група компаній із замкненим циклом виробництва (вирощування сировини – переробка-транспортування). До складу Групи входять власні садові угіддя, 8 заводів з переробки фруктів та овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси. Сьогодні T.B.Fruit – лідер українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків в Європі.

Ця подія об’єднає понад 100 малих та середніх фермерів-ягідників, кооперативів, переробників та найкращих українських та європейських спеціалістів з вирощування ягід. Кожен з учасників Форуму забере з собою корисну та практичну інформацію, яка сприятиме розвитку ягідного бізнесу.

Перший день форуму, 28 квітня, буде присвячений трьом основним темам:
– кращі європейські практики вирощування ягід;
– збут ягід на внутрішньому ринку та на експорт;
– тонкощі роботи кооперативів.

Цей день буде дуже насиченим практичною інформацією з «перших вуст». В технічному блоці провідні агрономи Кшиштоф Сак (компанія «Агроном Плантс», Польща) та Руслан Романюк (ТОВ «Українська ягода») розкриють секрети догляду за плантаціями малини, полуниці та чорниці високорослої (лохини). Директор компанії «Органік стандарт» Сергій Галашевський розповість, що саме потрібно для органічної сертифікації плантацій ягід.

Провідний український експерт Олег Босий (ТОВ «ФруТек») відкриє експортно-збутовий блок оглядом ринків та основних тенденцій, які очікуються у 2017 році. Засновник компанії T.B.Fruit Тарас Барщовський особисто розповість про потреби великих переробників у різних ягідних культурах і не тільки. А директор підприємства «Рівнехолод» – Василь Мартинчук, яке багато років працює на зовнішніх ринках з власного досвіду розповість чого чекає від України європейський покупець. Від голови ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» Ірини Кухтіної ви дізнаєтесь про сертифікації, які потрібні для виходу на ринки Європи, зокрема про стандарт Global GAP. Питання збуту свіжої ягоди буде закрите виступами Сергія Антончика (ринок «Шувар») та представниками роздрібних мереж.

Кооперативний блок відкриє директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної адміністрації Наталія Хмиз, яка розповість про регіональні програми підтримки. Від Таїсіі Клочко (компанія «Данон») ви дізнаєтесь про існуючу законодавчу базу кооперації. А справжні лідери кооперативів Світлана Кебалюк та Олег Йовчик поділяться тонкощами керування кооперативами. Керівник проекту «Розвиток полуничних кооперативів» Андрій Галяс зробить презентацію про можливості залучення додаткових ресурсів для розвитку ефективного ягідного бізнесу.

Другий день форуму, 29 квітня, буде проходити на базі СОК “Агрофрут” у с. Підгородище, Перемишлянського р-ну, Львівської області. Він буде присвячений виключно технологічним питанням посадки та догляду за полуницею, малиною, смородиною та ожиною. Це буде надзвичайно цікавий практикум від Кшиштофа Сака – директора польської компанії «Агроном Плант», яка має 50 га малини та 100 га полуниці і збуває практично всю ягоду на свіжий ринок.

Перший Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація” буде проходити за адресою:
м. Львів, вул. Любінська 168, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького.
Із запитаннями щодо участі в Першому Міжнародному форумі “Ягідництво та кооперація” просимо звертатися за телефонами: (044) 561-61-62, (067) 487-37-40, (050) 383-07-15 або на електронну адресу info@ifnc.com.ua.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар