На Вінниччині реалізують проект з розвитку садівництва на 500 тисяч євро

 На Вінниччині реалізують проект з розвитку садівництва на 500 тисяч євро

За два роки у Вінницькій області планують реалізувати проект яблуневого кластеру за європейськими аналогами та за фінансової підтримки ЄС у розмірі €500 тис. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Проект реалізовуватимуть за кошти ЄС у Барській та Северинівській об’єднаних територіальних громадах.

«Яблуневий шлях» — це проект використання регіонального бренду «Подільське яблуко» для розвитку громад, завдяки промоції як самих територій, пов’язаних із вирощуванням яблук, так і місцевої продукції з тих же яблук», — ідеться у повідомленні.

На думку фахівців, завдяки проекту вдасться збільшити додану вартість місцевої продукції садівництва, а також в цілому вплинути на розвиток домогосподарств, які займаються вирощуванням яблук. За словами директора Центру розвитку місцевого самоврядування Олега Левченка, впровадження проекту дозволить створити у регіоні унікальний кластерний офіс, де садівники зможуть отримати нові компетенції.

Також у рамках проекту планується створення туристичного яблуневого маршруту, що посприяє розвитку місцевих громад та підвищить економічні показники регіону. Презентація проекту відбудеться уже ближчим часом.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар