Пропозиція кісточкових в Італії дуже обмежена

 Пропозиція кісточкових в Італії дуже обмежена

Виробництво кісточкових в Італії в поточному сезоні дуже поступається показникам попереднього року, повідомляє Асоціація «Ягідництво України».

За словами гравців ринку, ця ситуація виникла за декільком причин. Перш за все, до зменшенням пропозиції призвели як структурні зміни у секторі, так й втрати врожаю через заморозки наприкінці березня – на початку квітня, а також нестача робочої сили через коронакризу.

Зокрема, загальний валовий збір абрикосів оцінюється на рівні 136 тис. тонн, що на цілих 56% менше, ніж торік та на 40% поступається середнім показникам за 2014-2018 роки. При цьому варто зазначити, що площі під абрикосами в країні з рік не змінилися.

Виробництво персиків та нектаринів, по попереднім прогнозам, складатиме майже 820 тис. тонн, тобто на 28% поступатиметься результатам 2019 року. Проте додамо, що в цьому випадку причиною падіння врожаю є також зменшення площ під цими культурами на 5%.

Як повідомляють італійські фермери, сезон абрикосів в Емілії-Романьї розпочався 10 травня з хорошим попитом на ринку. Урожай кісточкових плодів також розпочався в Апулії. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар