Парламентарі зробили крок до стимулювання розвитку виноградарства в Україні

 Парламентарі зробили крок до стимулювання розвитку виноградарства в Україні

Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект №2064 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства в Україні. Відповідне рішення підтримали 295 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Так, законопроект передбачає внесення змін до законодавства, якими встановити мінімальний строк у 25 років для користування земельними ділянками під виноградники або для їх закладання.

Окрім цього, законопроектом врегульовуються питання відшкодування користувачу його витрат, здійсненних на закладення (посадку) та догляд за виноградниками, а також завданих збитків у разі дострокового припинення права користування земельною ділянкою.

Нагадаємо, у 2020 році збережено державну підтримку АПК для подальшого стимулювання галузі та досягнення соціально-економічного ефекту. Зокрема, у бюджеті закладено видатки на суму у 4 млрд грн за ключовими напрямами: тваринництво, фермерство, садівництво, компенсація вартості с/г техніки та компенсація відсотків кредитів.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар