Міжнародний винний конкурс International Bulk Wine Competition відбудеться в онлайн-режимі

 Міжнародний винний конкурс International Bulk Wine Competition відбудеться в онлайн-режимі

27 листопада 2020 року у рамках 12 щорічної виставки The World Bulk Wine Exhibition відбудеться International Bulk Wine Competition –  єдиний міжнародний конкурс, у результаті якого будуть визначені кращі балкові вина зі всього світу.

Міжнародний конкурс вин IBWC буде проведений в онлайн-режимі через пандемію, спричинену стрімким поширенням Covid-19. Суддями будуть обрані кращі винні експерти світу. Конкурсні зразки вина будуть відправлені для оцінки членам журі спеціальною кур’єрською службою. Оцінювання відбудеться за чітко продуманою системою і буде зрозумілим та прозорим. Виробники, які зацікавлені виставити свої вина на конкурс, можуть це зробити тут.
Виноробня, яка переможе у конкурсі та буде нагороджена Золотою медаллю, отримає право виставити зразки своїх вин на наступний конкурс 2021 року безкоштовно. А контактна інформація переможців буде занесена до загальної міжнародної бази WBWE. Таким чином відкриються широкі можливості виноробень для просування бізнесу.

Не упустіть шанс довести якість своєї продукції та розрекламувати його серед винної спільноти світу, яка об’єднає і виробників, і покупців, і ЗМІ.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар