Аграрії Львівщини отримають гроші від держави

 Аграрії Львівщини отримають гроші від держави

В департаменті агропромислового розвитку ЛОДА відбулось чергове засідання конкурсної комісії з визначення учасників виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

У межах заходу відбувся розгляд заявок та визначення переможців Комплексної програми за напрямом фінансової підтримки суб’єктів господарювання у сфері органічного виробництва у вигляді часткового відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва та заготівлі органічних об’єктів рослинного світу.
Відтак, комісія надала право на фінансову підтримку підприємствам, які займаються виробництвом органічної сільськогосподарської продукції, у вигляді часткового відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва на суму 117,8 тис грн.

Підтримку отримали:
-ТОВ «ЕКО ВАМ АГРО» (Жовківський р-н),
-ВК «ЯК БДЖОЛА» (Буський р-н),
-ТОВ «Органічний сад» (Стрийський р-н),
-ТзОВ «Гідберрі» ( Жовківський р-н),
-ФГ «Костіва Р.П.» ( Золочівський р-н),
-ФГ «Біоконцепт Гарденія» (Буський р-н),
-ФГ «Ангелі Органік» (Старосамбірський р-н).

«Розвиток органічного виробництва для нас як обласної влади – це одне із пріоритетних завдань, що стоїть перед нами. На сьогодні в області діють 34 органічні оператори. Кожен з них для нас є особливо важливий, чи господарство займається рослинництвом, чи ягідництвом, чи переробкою, адже саме ці виробники забезпечують найкорисніші продукти харчування. Звичайно, аби у нас на Львівщині на постійній основі реєструвались нові органічні виробники в області запроваджено фінансову підтримку саме органічним сільськогосподарським виробникам. Господарства можуть брати участь як пріоритетні по всіх напрямках Комплексної програми. Для нас органічні виробники – це як герої, адже їх праця на порядок важча, і надважлива. Органіка — це не просто продукти без хімії та ГМО, органіка — це особлива філософія. Органічне виробництво є натуральним у всьому, воно турбується про природу, людей і навколишній світ на всіх етапах», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Юлія Шопська.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар