Зустрічайте на форумі: досвід італійського виробника FERRERO з модернізації пивзаводу сучасними лініями розливу в пляшки

 Зустрічайте на форумі: досвід італійського виробника FERRERO з модернізації пивзаводу сучасними лініями розливу в пляшки

Крафтове пивоваріння в Україні розвивається не тільки територіально, зростає рівень якості, розширюються бренди і пивоварні потужності. Вчорашні домашні пивовари вже варяться за контрактом, а ресторанні пивоварні перетворюються в окремі пивзаводи. Нові розміри – нові виклики. Так зі збільшенням обсягів виробництва з`являється необхідність розливати пиво не тільки в кеги, а й в пляшки. Розумним і надійним рішенням для цього стануть лінії розливу від італійського виробника Ferrero Srl. Про переваги та можливості різних моделей машин і комплектацій ліній для миття тари, розливу напоїв, закупорювання та маркування розповість представник компанії Ferrero Олег Баштанар під час VI Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів (9-10 жовтня, Харків, Україна).

Ferrero Srl – завод-виробник високоякісного технологічного обладнання на півночі Італії, відомий на міжнародному ринку більше 30 років своєю надійністю та інноваційними рішеннями. Пивоварам виробник пропонує комплексне і часткове оснащення ліній розливу в скляну і ПЕТ-тару. Машини виготовлені з кращих видів сталі й інших спеціальних матеріалів, в суворій відповідності з нормами безпеки Євросоюзу, що гарантується маркуванням СЕ і керівництвом з експлуатації.

Асортимент продукції включає в себе: автоматичні машини для ополіскування, розливу, закупорювання, моноблоки з різними системами наповнення – протитиск, низький вакуум, високий вакуум, об`ємний. Закупорювальні механізми випускаються під маркою AROL. Також у портфелі компанії – маркувальні та пакувальні машини, автоматичні і напівавтоматичні лінії. Устаткування може бути налаштоване відповідно до конкретних потреб клієнта.

Лінія розливу в пляшки італійського виробника вже встановлена на дніпровському пивзаводі Fanatic. Вона має повністю автоматизований цикл: завантаження пляшки, ополіскування, наповнювання, наклейка етикетки. Потужність – 2 тисячі пляшок на годину. Налив проводиться з впорскуванням вуглекислоти для кращого збереження продукту, можлива автоматична упаковка в ящики. Дві лініі розливу також добре працюють на київській пивоварні Біркрафт і на чернігівському заводі Бірвіль, обидві з потужністю 1400 пляшок на годину, причому на Бірвілі лінія розливає в скло і ПЕТ.

Крім того, компанія Ferrero поставляє і відновлені старі машини і лінії. Сервіс передбачає обслуговування фахівцями з Києва.

Відзначимо, девізом Шостого Форуму стане «Мінімум реклами — максимум спілкування, корисного досвіду, унікальної інформації!». А основними темами конференц-дня 10 жовтня – технологічне вдосконалення пивоварної галузі, економіка власного пивного бізнесу, кадри, юридичні питання, маркетинг та стратегія продажів, розвиток культури споживання пива, насамперед, крафтового, і завоювання ринків. Приємним і емоційним завершенням дня стане вручення нагород Дегустаційного конкурсу East Europen Beer Award — 2018, який почнеться напередодні — 9 жовтня, а також урочиста вечеря з презентацією пивної кухні від Головного Організаційного партнера Форуму і Конкурсу сім’ї ресторанів AltBier і пива від переможців та дипломантів Дегустаційного конкурсу.

Пивний тур «Крафтовий шлях», що відбудеться 11 жовтня, відкриє учасникам Харків з нового боку: пивоварні, пивні ресторани і спеціалізовані торгові точки мають намір показати високий потенціал крафту на пивній карті країни. Паралельно відбудеться міжнародна колабораційна варка пива, Організаційним партнером якої виступає AltBier.

Більше інформації тут: forum.techdrinks.info.

Головний Організаційний партнер — AltBier

Генеральний Юридичний партнер — компанія «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер — журнал «Пиво. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери — портал Beertechdrinks, журнал «Напої. Технології та Інновації», журнал «Брутто», журнал «Академия гостеприимства», Restaurant News, БірБокс, ІА «Інтерфакс-Україна», Продюсерський Центр «Бессонница» (Харків)

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар