Засновник компанії «А-Профі» Анна НІДЕРЛАНДЕР: «Наш девіз – стабільна якість, сервіс та оперативність у роботі»

 Засновник компанії «А-Профі» Анна НІДЕРЛАНДЕР: «Наш девіз – стабільна якість, сервіс та оперативність у роботі»

Компанія «А-Профі» – визнаний експерт у сфері забезпечення виноробного, пивоварного, фармацевтичного та харчового виробництва комплексними технологічними рішеннями та сертифікованою продукцією. Про останні розробки компанії та амбітні плани на майбутнє журналу «Напої. Технології та Інновації» розповіла засновник Aprofi Group Анна НІДЕРЛАНДЕР.

«Напої. Технології та Інновації»: Розкажіть у загальних рисах про бізнес-стратегію компанії «А-Профі», завдяки якій вдається освоювати нові ринки та розвивати стале партнерство.

Анна НІДЕРЛАНДЕР: Щоб бізнес стабільно розвивався, ми сповідуємо стратегію, яка базується на трьох основних пунктах: розвиток ринку, посилення позицій на ньому та розвиток продукції. Останній передбачає втілення у життя інновацій і покращення продукції, яку ми пропонуємо. Адже компанія «А-Профі» перебуває у постійному пошуку інноваційних шляхів для застосування спеціалізованих інгредієнтів у харчовій промисловості. Наші фахівці втілюють у життя нові технології та випускають інноваційні продукти на підприємствах у різних країнах. Фактично ми – ланка між розробниками інноваційної продукції у Західній Європі та технологами на заводах у кожній країні, де працює компанія «А-Профі». Ми давно мислимо у широких масштабах, тому представництва компанії зараз діють у семи країнах. Наш успіх – це команда експертів на місцях. Ми передаємо знання та втілюємо нові розробки інноваційних продуктів, використовуючи найновіші технології західних партнерів. Вони довіряють нам розширювати свій бізнес, використовуючи нашу компанію як дистриб’ютора. Наші партнери розробляють у лабораторіях інноваційні продукти, адаптовані до особливостей кожної країни, оскільки і ментальність, і смаки всюди різні. А для фахівців компанії характерне нестандартне мислення, і до того ж вони завжди готові брати відповідальність на себе. Ми працюємо швидко і якісно, за принципом «Виграє не той, хто розумніший, а той, хто швидший». Утім, у нашій справі потрібне і те, й інше.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Цели приносят энергию, поэтому мы всегда делаем больше, чем возможно», – Анна НИДЕРЛАНДЕР, учредитель компании Aprofi

«Т.І.»: Яку підтримку пропонуєте саме для українських виноробів, аби допомогти їм виробляти напої високої якості?

А.Н.: Компанія надає цілий комплекс послуг з постачання та впровадження на підприємствах галузі напоїв обладнання і допоміжних засобів, які застосовуються у більшості технологічних процесів. Якщо у клієнтів є унікальне завдання і вони прагнуть виготовляти спеціальну продукцію, ми допомагаємо з розробкою рецептури інноваційних продуктів. Наша команда гнучка й орієнтована на результат. Інновація та дух підприємництва є її основою, а обличчя компанії – це мої колеги, стовідсоткові професіонали своєї справи. У нас – найкращі винороби, пивовари, технологи з виробництва морозива, сиру, йогуртів, твердих сирів, кондитерських виробів. І немає жодного значення, якою мовою вони розмовляють – це частина нашої корпоративної культури «мульти-культи». А кваліфіковану підтримку наші експерти здійснюють рідною мовою у кожній країні, де працює «А-профі».

«Т.І.»: З кожним роком на ринку з’являється щораз більше технологій. З якими продуктами й інноваційними ідеями, впровадженими компанією, випереджаєте конкурентів і плануєте випереджати цього року?

А.Н.: «А-Профі» пропонує широкий спектр продукції. Це засоби для миття та дезінфекції, ферменти, дріжджі, фільтрація, протеїни, стабілізатори. У нас є все, що пов’язано з харчовою промисловістю. До того ж пропонуємо всебічну технічну та технологічну підтримку. Наші клієнти завжди мають змогу персонально поспілкуватися з технологом, у результаті чого обов’язково отримають інноваційне рішення за короткий
проміжок часу – це для нас дуже важливо. Зараз одним з найбільших виробників миючих засобів, ферментів, дріжджів, фільтр-матеріалів, протеїнів, компаундів для харчової промисловості, спортивного харчування, фармацевтичної галузі, клей-обладнання є TM APRO, продукцією якої пишаємося.

«Т.І.»: Які у Вас плани на найближче майбутнє?

А.Н.: Плануємо і надалі застосовувати нові технології та продукти, виходити на нові ринки. Взагалі ж наша головна мета – бути лідером у втіленні інноваційних продуктів за технологічної та технічної підтримки у різних сферах харчової промисловості. Ми постійно працюємо над покращенням якості продукції, сервісу і, звісно, оптимізації поставок, керуючись при цьому девізом «Стабільна якість, сервіс та оперативність у роботі».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар